pátek, prosince 07, 2018

Kdo chce psa bíti...


Krásný páteční večer :-)

Jste překvapeni? Já vím, že většina z vás určitě ne. Přemýšlela jsem, a hodně. V posledních několika dnech jsem na to měla poměrně dost času. No a teď vlastně taky. Sedím v hotelu, ve kterém jsem nikdy nevěřila, že si budu moci dovolit se ubytovat (pochopitelně za své) a v hlavě mi to šrotuje na plné obrátky. Po přečtení několika posledních dost neslušných komentářů, které byly podle IP adres psány jen od dvou lidí mi, světe div se, došla jedna věc. I kdybych byla sebelepší, i kdybych byla sebedokonalejší, tak by se vždycky našel někdo, komu by se něco nelíbilo. A mám se kvůli takovým lidem vzdát něčeho, co mě baví? Mám se vzdát psaní blogu, jen proto, že existuje doslova pár lidí, kterým se nelíbí to, jaká jsem? Tůdle, jak říkává moje babi. No a babičky, jak je známo, mají vždycky pravdu. 

Psaní by mi chybělo, a ne málo. Sice mi dělá problém psát pravidelně, ale píšu, a to je dle mého názoru to hlavní. Rozhodla jsem se pro několik změn a tou první, jak jste si jistě všimli, je vzhled. Chtěla jsem něco až primitivně jednoduchého a něco, kde nebude žádné menu, nic. Tak jako jsem skryla tvář v práci, tak ji chci skrýt i tady. Ani nevím proč. Všeho moc škodí, a to platí i o vystavování se, alespoň pro mě. Občas tu asi nějakou moji fotku uvidíte, ale k Instagramu se vracet nechci. Nechci se vracet někam, kde mi můžou vzít účet za možná tvrdě, ale slušně vyjádřený názor a kde je tolik svazujících pravidel a podmínek, až to člověka jako já, dusí. Já zkrátka neumím držet pusu a krok, když se chci k něčemu vyjádřit. Vadí mi, když někdo přidá fotku, že je tam a tam a přitom se jedná o starou fotku, zatímco sedí doma na zadku a baví se nad tím, jací jsou někteří lidi hlupáci, že mu to věří. A to je jen jeden případ z mnoha. Rozdělila bych uživatele Instagramu na dva hlavní tábory. Na ty, kteří ho mají za účelem výdělku, a pak na ty, kteří na něm žijí život, který by chtěli žít i ve skutečnosti. Snad chápete, jak to myslím. Mám instagramový účet, kde sleduji několik lidí a to buď jako GP nebo proto, že mě opravdu inspirují. Nic víc, ani míň. 

Přemýšlím také o tom, že zakážu anonymní komentáře. Myslím, že slušný člověk nemá problém mi napsat komentář pod nějakým profilem, ostatní ať si trhnou nohou. Teď dám ještě asi šanci všem těm anonymům, ať se vyřádí, ale od příštího článku máte drahouškové smůlu. Tak jen do mě, ulevte si od těch svých živůtků :-) Co bych vám tak ještě napsala. Pravidelné psaní ode mě asi nečekejte. Zkoušela jsem to a mohli jste vidět, jak to dopadlo. Viz například články o kamarádství mezi dvěma prostitutkami, které řadím k mým nejhorším. Já zkrátka nejsem pes a neumím psát na povel. Ne že by psi uměli psát :D Snad chápete, jak to myslím.

Tak si tak říkám, zda ještě existuje starý dobrý ask. Je to v podstatě něco jako stream, jen má jednu velkou výhodu - absenci mého obličeje :D

To je dnes ode mě asi všechno. Mějte se zatím krásně a dávejte na sebe pozor :)  
  

10 komentářů:

 1. tady je někdo velice zoufalý, když už neschvaluje ani komentáře

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já komentáře schvaluji. Ovšem ne sprosté či urážlivé. Názor lze vyjádřit i slušně, bez urážek a sprostých slov.

   Vymazat
  2. To jiste lze, ale ocividne ne k cloveku jako jste vy :) a vzhledem k tomu, ze zadne komentare nepribyvaji, nejsem zjevne jedina kdo si to mysli.

   Vymazat
  3. My se známe osobně, že si dovolujete mě soudit? Dost o tom pochybuji. Je mi jedno, co si kdo myslí, obzvláště někdo, kdo je natolik zbabělý, že přispívá jen jako anonym.

   Vymazat
 2. Ty jsi vážně tak ubohá... Nemáš vůbec nikoho, matka sedí, čokl s tebou trpí a myslíš, že tady najdeš nějakou podporu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máma už několik měsíců nesedí a princezna se má moc dobře, neboj :-)

   Vymazat
 3. K instagramu se vracet nechci... Ne driv nez za par hodin ������

  OdpovědětVymazat
 4. Jsem moc ráda že jsi zpět, ale musím říct, že předchozí vzhled blogu se mi líbil víc :)

  OdpovědětVymazat