Často kladené dotazy

1. Odkud jsi?
Pocházím z Brna, ale žiji již pátým rokem v Praze.

2. Jak dlouho se živíš jako prostitutka?
Poprvé za peníze jsem šla v 16 letech, kdy to byl jen přivýdělek. Živit jsem se touto prací začala po dosažení osmnáctého roku života.
 
3. Co tě k tomu dovedlo?
Máma byla skoro celou moji pubertu závislá na alkoholu. A já jen hledala cestu, jak z toho pekla ven. No a vybrala jsem si tu nejjednodušší. Více se můžete dočíst zde.


 
4. Jak pracuješ a nebojíš se, že ti nějaký klient ublíží?
Klienty přijímám většinou u sebe doma. Po těch letech zvedání telefonů jsem se naučila klienta odhadnout natolik, aby se mi nic takového nestalo. A za tu dobu, co si sama zvedám telefony, a jsem sama sobě pánem, tomu tak skutečně je, klep klep.  

5. Kolik klientů máš za den?
Denně se snažím mít dva, nanejvýš tři klienty. Ovšem jsou dny, kdy mám třeba jen jednoho, takže se to pak snažím dohánět, a to není dobré. Jakmile mám totiž například čtyři klienty v jeden den (stává se to zcela výjimečně, ale stává), tak pak nejsem další dva dny schopná pracovat, protože jsem psychicky vyždímaná.  

6. Baví tě ta práce, nebo ji děláš jen pro peníze?
Peníze jsou krásné, ale jakmile děláte něco, co Vás nebaví, tak k Vám nepřijdou. 


7. Není lepší jezdit pracovat do zahraničí? 
Je i není. V zahraničí je potřeba počítat s vyššími náklady na život, které se pohybují v řádech několika desítek tisíc korun. Plus je samozřejmě potřeba zaplatit účty v ČR. Já třeba nikdy nejela do zahraničí jen kvůli penězům. Daleko důležitější pro mě bylo, že vypadnu z Česka, a budu mít možnost poznat něco nového.     

8. Kam všude jsi měla možnost se díky této práci podívat?
Byla jsem v Rakousku, Německu, Švýcarsku, Itálii a Velké Británii (privát), pak v Irsku, Finsku a Nizozemí (tour), a také v Německu, Norsku, Francii, opět ve Velké Británii, Švýcarsku a na Kypru (soukromé schůzky).    
 
9. Jsi schopna s klientem dosáhnout orgasmu, nebo ho jen předstíráš?
Nikdy orgasmus nepředstírám. Dřív jsem ho předstírala, protože jsem byla novicka a holky to tak dělaly, tudíž jsem si naivně myslela, že se to má :D Ano, jsem schopna s klientem dosáhnout orgasmu. No a když se náhodou nezadaří, tak to klientovi normálně řeknu, když se zeptá. Je to lepší, než jim hrát scénu jako z laciného porna. Nikdy se mi nestalo, že by byl klient zklamaný, ba naopak! Ocenil moji upřímnost.   

10. Lituješ, že jsi s touto prací vůbec začala? 
Někdy ano. 

11. Nevadí ti živit se nelegálně? 
Prostituce sama o sobě není nelegální. Problém tkví v tom, že není zlegalizovaná, tudíž z ní není možno legálně odvádět daně. A tak je většina z nás neplatí. Ani zde v podstatě neporušujeme zákon, jelikož pro nás neexistuje v živnostenském zákoně místo, pod které bychom spadaly. Jasně, jsou holky, které to různě obcházejí a daně platí, alespoň paušálně. Upřímně, je lepší je platit, než neplatit. Ale za neplacení nás nikdo nezavře, protože tohle je je jedna z děr v zákoně za kterou zkrátka nemůžeme. 

12. Když tedy neplatíš daně, platíš si alespoň zdravotní a sociální pojištění?
Sociální pojištění si neplatím, protože není povinné ho platit na rozdíl od pojištění zdravotního, které si platím. 

13 Čím by ses živila, kdybys nebyla prostitutkou?
Byl by ze mě asi bezdomovec. Ne asi, ale určitě.  14. Kolik si v průměru měsíčně vyděláš?
Na tuhle otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Záleží to především na mně. Jistě, jsou dny, kdy telefon moc nezvoní, nebo zvoní, ale jsem odmítána. Buď proto, že jsem drahá nebo proto, že neposkytuji klientem požadovaný servis. A to je v pořádku, já se tak rozhodla. Ovšem nikdy to tak není celý měsíc. Na to se to snažím svést jen já vždy na konci měsíce, abych si nemusela přiznat, že jsem byla líná. Snažím se tak vytěsnit ty dny, kdy jsem ještě v poledne pobíhala skoro v pyžamu a neosprchovaná, zatímco jsem musela odmítat klienty, protože na to, abych ze sebe udělala člověka potřebuji v takovém stavu minimálně hodinu, ale oni chtěli přijít hned. No a dobrovolné infarkty zatím nenabízím.
 
15. Je něco, co na této práci fakt nemáš ráda?
Tu nejistotu. To, že nevím, kolik daný měsíc vydělám. Takže si ani nemohu dělat moc velké finanční plány, když nevím, zda ty peníze budu mít.

16. Kdyby za tebou přišla mladá holka, že tohle chce taky dělat, odradila bys ji od toho? 
Ano. Ty peníze za to zkrátka nestojí. 

17. Budou i články v podobě rad ostatním, třeba méně zkušeným holkám?
Nebudou. Nechci se do tohoto tématu pouštět, protože by to někdo mohl brát jako "nabádání k prostituci" a to je trestný čin.


 

18. Proč si nenajdeš nějakého sponzora, který by ti platil to, co máš za měsíc s několika cizími muži? 
Takoví sponzoři chtějí ve valné většině sex bez ochrany, což je pro mě nepřijatelné. Taky bych nesnesla pocit, být závislá na jednom jediném chlapovi, který mě kdykoliv může vyměnit za jinou. A já bych tak zůstala bez prostředků a musela bych začínat od nuly, protože v této branži se zapomíná rychlostí světla. Nehledě na to, že bych ani nemohla sedět na zadku a nic nedělat, či dokonce skákat, jak on by pískal, a to jen proto, že mi měsíčně platí velkou sumu peněz. Zkrátka žít v neustálém strachu, kdy mě odkopne jako kus hadru, protože si najde novější "model" není nic pro mě. Takže děkuji, nechci. Aneb jak řekla Belle: „Mám ráda kratší schůzky a fůru klientů, nechci být placená manželka." :-)19. Jak dlouho chceš tuto práci dělat?
Tak dlouho, dokud bude třeba a dokud to půjde. Ráda bych napsala, že s ní s příchodem třicítky seknu, ale vím, že to tak nebude. Když už to dělám, tak z toho chci dostat maximum.

20. Jsi se svým životem spokojená?
Vždycky může být líp, ale taky hůř. Rozhodně si nestěžuji.

21. Čím by ses chtěla živit, až s touto prací skončíš?
Ráda bych pracovala v cestovním ruchu, který snad tento rok začnu studovat. Ale nebránila bych se ani práci v erotice či nějaké práci online. 


22. Co ráda děláš ve volném čase?
Snažím se hodně věnovat Diegovi a dát mu tak vše, co já neměla. Někdy je ta moje péče o něj opravdu na hraně zdravého rozumu. Ráda provozuji rychlochůzi, píšu, koukám na filmy a seriály a velmi zřídka zajdu do divadla. Zkrátka vše, kde nejsou lidi, protože já nejsem společenský člověk. 

23. Kdo je Diego?
Diego je kluk krátkosrsté "čivavy" (nemá PP), který je pro mě vším, a na kterého jsem velmi fixovaná. Nebýt jeho, tak už tu dávno nejsem. Určitě o něm bude samostatný článek.
   

24. Máš kamarády? 
V Brně mám pár kamarádek, v Praze nikoho kromě svých klientů neznám.

25. Není ti někdy smutno?
I tomu největšímu extrovertovi je občas smutno :)

26. Měla jsi někdy přítele? 
Ano, několik měsíců. 

27. Chceš se usadit a založit rodinu?
Aktuálně je pro mě tato představa nereálná, ale děti nechci, to vím jistě.
 28. Máš nějaké cíle osobní/pracovní?
Shodit přebytečná kila, dát se finančně do kupy a navštívit strašáka jménem zubař. Pak taky zajít na botox a výplně v oblasti obličeje. Ráda bych také trávila více času s rodinou. To vše během tohoto roku. Co se týče pracovních cílů, tak tam mám jeden, dalo by se říci hendikep. Poskytuji vše s ochranou, tudíž nemohu jít s cenami výše, ale kdo ví, třeba se pletu.

 
Máte-li na mě nějaké další otázky, ptejte se v komentářích, ráda vám odpovím :)  

2 komentáře:

  1. Můžu se zeptat kde na Kypru jsi byla a jak se k tobě dostalo pozvání tam?

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jaké pozvání? :D To není Rusko. Na Kypr se létá normálně, není třeba pozvání :-) Dokonce ani nepotřebuješ pas, ale stačí občanka.

      Vymazat