Nafťák

0 Comments


Jsou 4 hodiny ráno a já sedím v autobuse směrem do Prahy. Spát se mi nechce a tak jsem si řekla že bych Vám konečně mohla napsat o Nafťákovi.

Ti, co můj blog sledují pravidelně tak vědí, že jsem začínala v jednom nočním podniku.

Pracovala jsem tam pár měsíců, tuším že byla sobota nebo neděle, když se Nafťák poprvé ukázal v našem podniku. Žádné dívce se moc nezamlouval. Byl špinavý a oblečení které měl na sobě bylo docela odpudivé. Žádná dívka s ním nechtěla jít, ale bylo nám jasné, že si některou z nás vybere. Při pohledu na něj by nás ani ve snu nenapadlo, že by tenhle člověk mohl mít peníze. Už si přesně nepamatuji, kterou dívku si poprvé vybral, ale strávil s ní několik hodin na bazénu, přičemž hodina na bazénu tehdy klienta stála 6000,- plus nějaké pití, které nebylo zrovna levné.

Tuším, že za první noc v našem podniku nechal něco kolem 30 000 Kč. Pro všechny to bylo obrovským překvapením, jelikož by do něj nikdo neřekl že má peníze. Kdybych jej potkala venku, myslela bych si, že je to bezdomovec.

Od dívky se kterou byl jsme se dozvěděli, že je hodně cítit pohonnými hmotami, ovšem co dělá za práci se jí zjistit nepodařilo.

Postupem času se stal stálým hostem v našem podniku. Bylo mu jedno, která dívka si k němu přisedne a bude mu ten večer dělat společnost. A jelikož jsme postupem času zjistili, že je mu jedno kolik peněz u nás nechá, vždy se našla dívka, která si k němu přisedla a byla mu společnicí.

Postupem času si brával klidně i dvě nebo tři dívky naráz, a my byli čím dál tím více zvědaví, co dělá za práci a kde bere peníze, jelikož chodil pravidelně každý týden, a někdy dokonce dvakrát. Vždy zanechal 5 místnou sumu a myslím, že někdy dokonce i 6 místnou.

Po nějaké době jsme se od našeho barmana, který pracoval pouze o víkendech a v pondělí dozvěděli, že oficiálně pracuje pro nějakou přepravní společnost. Náš Nafťák tedy ne zrovna legálně obchodoval s benzínem a naftou, který bral přes tu přepravní společnost, u které pracoval. A jelikož tam jsou pohonné hmoty za nižší ceny, tak na tom velice dobře vydělával a měl vedlejší příjem, který byl vyšší než jeho oficiální plat.

Já jsem se mu vyhýbala a doufala jsem, že s ním nikdy na pokoj nepůjdu. Už od pohledu mi byl velice nesympatický a dost mi smrděl. Jsem typ dívky, která se ke všem klientům chová stejně a snaží se jim dát to nejlepší, tak aby měli důvod přijít za mnou znovu. Ovšem nejsem typ dívky, která jde s každým, mám prostě své hranice, a Nafťák ty mé překračoval. A to o dost. Ale jak tomu osud chtěl, i já jsem s ním na pokoj jednou šla, o tom, jaké to bylo, Vám povím v jednom z příštích článků :)


Pokračování

Byl prosinec, doba, kdy práce v klubu bylo hodně, ale mně se prostě nedařilo. Říkala jsem si, že to bude asi špatné období nebo co, ale jak se pomalu a jistě blížily vánoční svátky, přestávala jsem doufat.

Naštěstí jsem před Vánoci nějakou práci měla, a měla jsem i našetřené peníze, ovšem žádná sláva to nebyla.

Do práce jsme měly jít 3. ledna, k mému překvapení mi 2. ledna zazvonil telefon. Volal mi velmi blízký kamarád mého šéfa a ptal se, co dělám. Řekla jsem, že nic moc, a on zda bych měla teď čas, že jeden klient chce společnost. Řekla jsem, že čas mám, ať tedy pro mě přijede.

V autě cestou do podniku jsem se dozvěděla, že jde o Nafťáka. Radost jsem z toho neměla, faktem ale bylo, že před svátky se moc nedařilo, a peníze jsem potřebovala. Takže po příchodu do podniku jsem si k němu přisedla a chovala se tak, jako by to byl nejlepší klient na světě :)

Chvíli jsme seděli dole, a po chvíli společné konverzace jsme se rozhodli, že půjdeme na hodinku na bazén a případně prodloužíme.

Už jak jsme šli nahoru jsem viděla, že má něco popito, plus jsme s sebou brali láhev šampaňského, takže mi bylo jasné, že to moc velká divočina nebude.

Poprosila jsem jej, ať jde do sprchy první, že já mezi tím přinesu ručníky a prostěradlo.

Po něm jsem šla do sprchy já, a pak jsem šla k němu do bazénu. Povídali jsme si, a popíjeli láhev šampaňského, které jsme brali s sebou když jsme na pokoj odcházeli. Netrvalo dlouho a šla jsem pro další láhev. Po nějaké době strávené v bazénu jsme šli na pokoj. Vyprávěl mi že je zamilovaný, ale že žena do které se zamiloval jej odmítá. V tu chvíli mi jej bylo i líto.

Pak se mě upřímně zeptal, zda by si se mnou nemohl tam dole pohrát. Chtěla jsem odmítnout, jelikož jsem dělala pouze základní servis, tak jako všechny dívky (ovšem postupem času mi došlo, že pokud se jedná o vysoké částky je každá ochotná ustoupit).

Nabídl mi částku která přesahovala 10.000 Kč a já souhlasila. Jeho počínání tam dole netrvalo dlouho. Po zazvonění zvonku, že hodina již uplynula, jsme se rozhodli ještě o hodinu prodloužit. K sexu nedošlo, jelikož měl opravdu hodně popito, tak jsme si jen povídali, a v půlce druhé hodiny mi tam usnul. Budit jej nemělo význam, takže jsem počkala až zazvoní zvonek. Po zazvonění jsme se oblékli a šli dolů.

Dole se mě šéf ptal, zda bylo vše v pořádku a dal mi mé vydělané peníze. Řekla jsem, že nebyl žádný problém a radovala se z úspěšného večera :)