První večer v roli společnice a první klient

0 Comments


Osprchovaná a oblečená jsem seděla na velké kovové posteli a nervózně se kousala do rtu. Takhle nervózní a nesvá jsem nikdy nebyla. Hlavou mi co chvíli prolétla nějaká ta otázka, která mě ještě více znervóznila. Ovšem než jsem měla čas se nad ní alespoň trochu zamyslet, tak se rozrazily dveře pokoje, ve kterých stála ona blondýnka. Prohlédla jsi mě a zeptala se: „Nic jiného nemáš?" „Ne", vykuňkla jsem. „Nevadí, až tu budeš déle, koupíš si nějaké oblečky a boty, co máme my holky." Oči mi sjely k jejím nohám na kterých jsem uviděla plastové nazouvací pantofle s podpatkem vysokým pomalu jako Empire State Building. Představa, že v něčem takovém budu někdy chodit byla více než směšná.

Odběhla a po chvíli se vrátila s jakýmsi hadříkem. Na, vem si to." Je to vyprané, neboj. Oblékla jsem si ty šatičky a zastyděla se. To jsem rovnou mohla jít jen ve spodním prádle. Rozdíl by byl minimální. Vzala jsem si věci a šla po oněch schodech zase dolů, kde bylo víc holek než předtím. Šla jsem k baru, kde jsem se seznámila s barmany a poté do relativně malé místnosti, která fungovala jako šatna, a kde byl zbytek holek. Některé mě jen sjely pohledem a ani nepozdravily, jiné mi hned podávaly ruku a snažily se chovat hrozně kamarádsky. Byl to můj první den, navíc v dost pochybném oboru, takže jsem se snažila držet zpátky a nijak nevybočovat.  

Bylo kolem 9 hodiny a v klubu bylo zcela prázdno. Některé holky posedávaly v boxech, jiné byly v šatně a upravovaly se, ale jen do doby než přijel první klient. Takový fofr jsem dlouho neviděla. Holky začaly vycházet ze šatny, ty z boxů se postavily. Dvě šly k tyčím a jedna se ujala nápojového lístku a klienta uvítala a usadila. Zeptala se, co si dá k pití a objednávku mu přinesla. Bylo to jako na vojně, vše perfektně sehrané.

U tyčí nešlo o to, aby se holky svlékaly, ale aby se klientovi ukázaly prostřednictvím krátkého tance, který trval asi cca minutu. Jakmile se holky prostřídaly, dala se klientovi chvilka na rozmyšlenou. Během té chvilky s ním některé holky flirtovaly a jiným to bylo jedno. Šlo o to se doslova prodat. No a nejvíc v této branži prodává úsměv, alespoň co se klubů a privátů týče. Po té chvíli se ho šla jedna z holek zeptat, jakou slečnu si vybral a vybraná holka si šla k němu sednout.

Začali přijíždět další klienti a systém se v podstatě opakoval. Najednou k baru přišel klient a zeptal se mě a ještě jedné holky, zda nás může pozvat na šampaňské. Odpověděly jsme, že může a šly si s ním sednout do boxu.

Objednali jsme si šampaňské a popíjeli. Co jsem měla na sobě netuším. Zkrátka ať se snažím sebevíc, nemůžu si na ten hadřík vzpomenout. Na jeho barvu, vzor, prostě na nic. Ovšem co měla ta slečna si pamatuji velice přesně - kostýmek zdravotní sestřičky. Vypadala v něm roztomile. Klient byl obyčejný, nenápadný muž kolem 50let. Lehce prošedivělé vlasy a strniště mu dodávaly na mužnosti. To vše bylo doplněno výraznějšími brýlemi. Zkrátka na prvního holka jen tak nezapomene. Věřím, že i dnes bych ho poznala.

Čas ubíhal a rozhodnutí, kterou z nás si vybere, se blížilo. Pořád nevěděl, a tak se rozhodl, že si vezme obě a splní si tím svůj sen - trojku se dvěma holkama. Vlastně i pro mě to bylo dalo by se říci splnění snu, protože jsem ve trojce s holkou nikdy předtím nebyla. Slečna šla zaplatit k baru, já si odskočila a po chvíli jsme se sešli v boxu a vyrazili vstříc intimnímu dobrodružství.

Pokojík byl malý, ale velice útulný. Sprcha pro tři lidi tak akorát, takže jsme se osprchovali společně a postupně se scházeli v posteli. Mohla bych Vám tu psát pohádky o tom, jak to probíhalo, ale upřímně řečeno, ten průběh, jako takový, si moc nepamatuji. Co si ale pamatuji je to, že si mě klient nechal ještě hodinku, právě proto, že jsem byla nová a on byl můj první :-)

Když jsme končili druhou hodinu, necítila jsem se nějak špatně, provinile či pošpiněně. Bylo to v podstatě to stejné, co jsem dělala doposud s tím rozdílem, že to nebylo v autě, ale v pokoji se sprchou a kovovou postelí s kvalitní matrací. Možná, kdybych to předtím vůbec nedělala, tak bych to viděla jinak. Možná, že kdybych to začala dělat primárně kvůli penězům, viděla bych to jinak. Ale tohle jsou možná, která si nijak neověříme, protože to nebyla moje situace. Já jsem z toho každopádně žádné trauma neměla. Ba naopak. Usmívala jsem se jak měsíček na hnoji a byla jsem relativně šťastná. Ještě chvíli jsem dole seděla s klientem u zbytku šampaňského. Zanedlouho jsem mu objednala odvoz a rozloučila se s ním.

Už si ani nepamatuji, zda jsem ten večer měla ještě nějakého. Tenhle byl ale první a na toho se zkrátka nezapomíná :-)

0 komentářů: