Footfetišista

0 Comments


Zavolal mi ve čtvrtek někdy odpoledne. Američan, co je na jednu noc v Praze a rád by se za mnou zastavil. Měl velmi přesné požadavky, co se oblečení týče. Konečně! Většinou, když se klientů zeptám, co by rádi, odpoví, že je jim to jedno, nebo ať si vezmu to, v čem se budu cítit dobře a pohodlně. Takhle věta je pro mě znamením, že klient chce podpatky a sukni, potažmo šaty.

Tento klient chtěl, abych měla na sobě jeansy, obyčejné tričko, ponožky a kozačky na podpatku. Někdy se zkrátka hodí mít doma ještě zimní věci :D Všimla jsem si, že mu obzvláště záleží na těch ponožkách a botách. Byla jsem napjatá a zvědavá zároveň. Dlouho jsem neměla klienta, který by měl nějakou úchylku.

Domluvili jsme se na 21:00 hodinu. Já jsem opět nestíhala - klasika. Zbývalo zkontrolovat pokoj a koupelnu. Vždy to ještě jednou kontroluji těsně před jeho příchodem. Chci, aby vše bylo perfektní. Poslala jsem mu SMS se zvonkem a patrem do kterého má jít. Už je to tady!

Přišel zvláštně vypadající muž. Od pohledu bylo vidět, že to Američan není, alespoň ne úplný. Na druhou stranu vypadal hrozně mile. Stačilo pár minut, abych v něm poznala flegmatického introverta. Řekla jsem mu, ať se zuje a zeptala se, co si dá k pití. Řekl si jen o vodu, takže jsem mu ji přinesla a posadila se vedle něj na postel. Začali jsme nenucenou a velmi příjemnou konverzaci, při které jsem se dozvěděla, že jeden z jeho rodičů pochází z Blízkého východu. Konverzace po chvíli vyústila v předání peněz a následném poslání do sprchy s poznámkou, abych zůstala rozhodně oblečená.

Když přišel, měl na sobě tričko a trenýrky. Bylo na něm vidět, jak se stydí. Přišlo mi to hrozně roztomilé. Vyzvala jsem ho, ať se posadí ke mně na postel, kde jsme se začali líbat. Líbání s ním bylo, jak to říci, no prostě zvláštní. Jako kdyby jeho jazyk dostal obrnu nebo jiný druh paralytického onemocnění. Dospělo to do chvíle, kdy jsem to nevydržela a snažila se líbání s ním elegantně vyhnout. No, moc elegantně mi to teda nešlo. Po chvíli se začal soustředit na nohy, především na chodidla. Zul mi jednu botu a začal k ní čichat. To stejné se dělo i s tou druhou a ponožkami. Mazlil se s nimi, líbal je. Říkal jim, jak jsou krásná. Můj názor na ně je zcela odlišný. Kdyby mi někdo nabídl, že mi je operativně zúží a sníží nárty, neváhala bych ani minutu. Je docela problém na takové "ploutve" sehnat například sandálky. No a když už nějaké seženu, samozřejmě ve velikosti 40, ačkoliv mám normálně 38, tak to stejně nevypadá dobře. No a k podpatkům je škoda mluvit. Zkrátka když máte nárty jako kráva, pak je ta chůze v nich pro Vás nejen bolestivá, ale také tím, jak jsou vysoké (domnívám se, že je to tím), máte tendenci našlapovat spíše na vnější stranu chodidla, takže vaše chůze vypadá komicky. Rodinné "prokletí" Hallux valgus se mi sice vyhnulo obloukem, za to jsem to odnesla takhle.


Po pár minutách jejich lichocení, hlazení a líbání, mi svlékl tričko a vzápětí i podprsenku, takže jsem tam ležela jen v jeansech doufající, že půjdou taky brzy dolů. A taky že jo! Já jen v tangách, on v tričku a trenýrkách, ze kterých mu vykukoval ztopořený penis. Znám takové typy mužů, jako byl on. Jakmile se ta chvíle prošvihne, je to v háji.

Poskytla jsem mu orální sex s ochranou a chtěla jít na něj. Načež mi řekl, ať si lehnu. Věděla jsem, co přijde - lízání. Já ho obecně moc nemusím, nemám ho ráda. A při představě jeho paralyzovaného jazyka jsem začala mít lehce obavy. Kupodivu ho moc nepoužíval, spíš se mi jako další před ním snažil z poštěváčku postavit přinejmenším Eiffelovku v domnění, že mě tak udělá. Nechtěla jsem ho zklamat, takže jsem se poměrně rychle udělala raději sama. Kdyby ne, jsme tu ještě teď. 

Zkontrolovala jsem stav a šla na něj, poté on na mě. Což bylo poměrně komické. Chvíli přirážel, a pak zpomalil. Takhle to udělal několikrát. Zkrátka tu chvíli záměrně oddaloval a to tak úspěšně, až se stalo přesně to, co jsem nechtěla - zvadnul. Lehl si na postel a poprosil mě o footjob (honění nohama). Tak rychlé zmrtvýchvstání jsem snad nikdy nezažila. Byla to otázka sotva pár vteřin. Nakonec si rukou přidržel má chodidla a udělal se mi na ně.

Když jsem si z nich vlhčenými ubrousky utírala jeho sperma, začal se oblékat. Nabídla jsem mu, že se může zajít osprchovat, ale nechtěl. Před musí jít každý, po je mi to jedno. To už není moje starost. Šla jsem do vedlejší místnosti vyhodit co bylo třeba, a když jsem se vrátila seděl na posteli. Přisedla jsem si k němu. Poděkoval mi, řekl, že ho mrzí, že je tu jen na noc a že doufá, že se ještě někdy uvidíme. I já budu doufat, protože byl velice příjemným vybočením z poměrně zaběhnuté rutiny :)


0 komentářů: