Jak jsem (ne)pracovala!

0 Comments


Krásný den,
Myslím, že je čas na další pokračování O prostitutce v "kostce". Dnes se dozvíte o mém "systému práce". Mnozí z vás jste mi psali, že to muselo být strašně nebezpečné a že jsem dost riskovala. Ano, to je sice na jednu stranu pravda, ale jak už jsem psala mnohokrát, tak já byla tehdy na vrcholku. Brala jsem to jako zábavu a adrenalin v jednom. Ovšem měla jsem svá pravidla a podmínky, které musel protějšek splňovat, abych o schůzce začala vůbec uvažovat. Zkrátka ani tehdy jsem nebyla holka, co šla s každým.


Jedna, maximálně dvě seznamky

Myslím, že dnes už to říci mohu. S tímto druhem přivýdělku jsem začala na lide.cz v jejich chatovacích místnostech, a to nejen v těch zaměřených na erotiku. Občas to byl i xchat, ale tam to bylo dost o nervy. No a potom později sally, to to ale ještě byla svobodná erotická seznamka."Klient" musel být starší třiceti, ideálně ale čtyřiceti let  

Tenkrát mě snad ještě víc než teď brali starší chlapi. Byla jsem doslova ujetá na to, když mi napsal, že je mu přes 30. No a když napsal, že je mu přes 40, tak to byl můj konec. Vzrušoval mě už jen ten věk. Já vím, že to zní asi divně, možná teď působím jako psychicky labilní jedinec se zvláštní úchylkou, ale tak jsem to měla a mám prakticky dodnes.


Jeho fotka byla nutností 

Opravdu pro mě nebylo důležité, aby klient vypadal jako Brad Pitt či Richard Gere v Pretty Woman, ani mě nemusel nijak zvlášť fyzicky přitahovat, ale musel by mi být sympatický. Fotka byla zkrátka nutností. Asi si říkáte, že mě po tomto požadavku spousta chlapů poslala do háje, ale ne. Nedělalo jim problém mi fotku poslat. Už od začátku jsem k nim byla férová a psala jim, že nebudu ztrácet čas tím, že budu chodit na schůzky naslepo.


Musel být ochotný dojet na mnou určené místo 

Pamatujete na to místo a na ten les z prvního článku? Tak to se stalo místem, kde jsem se s nimi scházela. Bylo strategicky velice dobře umístěné a pro mě "bezpečné". Občas se stalo, že jsme se sešli jinde, ale to bylo zřídkakdy. Zkrátka musela jsem ze sebe udělat paní té situace, kdyby ne, kdo ví, kde bych dnes byla. Možná bych se už dívala na fialky zezdola.


Musel mít vlastní kondomy 

Moje matka na tom tenkrát nebyla moc dobře. Snažila se přestat chlastat a její absťáky v ní vyvolávaly paranoiu, která se projevovala tak, že mi neustále lezla do věcí. Zkrátka měla pocit, že mě musí mít pod kontrolou. No a já nechtěla nic riskovat, takže kondomy byly na "klientovi".


Asi s mnozí ťukáte na čelo  a říkáte si, že mé podmínky jsou směšné. Jenže jedině tak jsem mohla oddělit zrno od plev a vyhnout se těm, které bych možná, nebýt mých podmínek potkávala. Šlo mi o to, co nejvíce eliminovat riziko, které jsem podstupovala s každým nastoupením do cizího auta. A upřímně, dařilo se mi to. Nikdy jsem neměla problém a všichni se ke mně chovali hezky. Zkrátka byl to příjemně strávený čas za nadstandardní peníze.