Jak jsem se k tomu dostala

0 Comments


Začala jsem s tím někdy mezi 15-16 rokem života. Otce jsem neměla, a pro matku byla tou dobou důležitější krabice vína než vlastní dcera. Neřekla bych, že jsem jí to dělala natruc, jak jsem si až donedávna myslela. Když jsem si to zkoušela znovu přehrát, vlastně mě intimita jako taková a vše s ní spojené začalo zajímat již někdy ve 14 letech. Možná to bylo tím, že jsem ve škole patřila k předčasně vyspělým dívkám a já se snažila přijít na to, co se to se mnou vlastně děje. Matka byla zkrátka srab na to, aby mi to vysvětlovala, a tak jsem si na většinu věcí musela přijít sama. 

První sex jsem měla těsně před 15 narozeninami s odporným slizkým chlapem ve staré bílé škodovce. Myslím, že na to auto nikdy nezapomenu. A na jeho vůni už vůbec ne. Tou dobou mi došlo, že já nebudu holka do vztahu. Mé vrstevnice za sebou již měly takové ty první lásky, první pusy a také první zklamání, ale já nic. Nezajímalo mě to. Jediné, co mě zajímalo byl sex. Bylo mi vcelku jedno s kým, na vzhledu mi až tak nezáleželo. Tady se může zdát, že bych se vyspala s každým, ale nebylo tomu tak. Měla jsem své hranice.


Tou dobou jsem chodila za školu. Tady mohu naprosto s klidným a čistým svědomím říci, že tohle jsem matce dělala na truc. Ona chlastala, no a já byla problémová dcera, co od 8. třídy neměla z chování lepší známku než trojku. Díky mému záškoláctví jsem začala objevovat kouzlo internetu - chatování. A objevila chat, který dnes již neexistuje. Zaregistrovala jsem se a začala chatovat. Nic jsem za tím nehledala. Byl to jen způsob, jak zabít čas a nudu strávenou doma namísto ve škole. Jednou jsem vstoupila do místnosti s erotickou tématikou a všimla si, že tam jistí uživatelé nabízejí finanční odměnu nejen za sex, ale i za různé sexuální praktiky (orál, anál, ale i jiné). Nejdřív jsem si myslela, že je to fail. Vždyť kdo by takovým způsobem hledal holku?! Ale čím více jsem s muži chatovala, tím více jsem to chápala. Je to anonymní, a ten chlap je tak v daleko větším bezpečí, než kdyby šel za placeným sexem někam do klubu nebo na privát.

Pořád mě tam někdo otravoval. Neměla jsem fotky, ale jakmile jsem řekla, že jsem blond náctka s přírodníma čtyřkama, tak jsem byla jak magnet. S jedním jsem si tam psala docela dlouho. Byl to jeden z mála, co mi přišel naprosto v pohodě, i když jsem si říkala, že projev po internetu může dost klamat. Nabízel kupodivu víc, než mám teď na hodinu. No a tak jsem si řekla, že to zkusím.

0 komentářů: