Klient z New Yorku a má první zkušenost s kokainem

0 Comments

Byl to den jako každý jiný. Prostě doba, kdy jsem pár dnů tvrdla v České Republice. Strašně mě to otravovalo a psychicky vyčerpávalo. Nevím proč, ale v té době mi Česko lezlo krkem, nenáviděla jsem ho. Říkala jsem si, že ten den se mi nemůže přihodit něco zajímavého, prostě něco vzrušujícího, ale stalo se.

Večer mi přišla sms od agentury. Klient si mě objednal na 23:00 hodinu a chtěl, abych zůstala dvě hoďky. Říkala jsem si, že bych stejně seděla doma a koukala do zdi, tak proč nabídku odmítat a připravit se nejen o peníze, ale i o to poznat třeba někoho zajímavého.

Meeting jsem tedy potvrdila a začala se připravovat. Klient byl ubytovaný v hotelu Four Seasons, v té době jsem netušila, že je to nejdražší a nejluxusnější hotel v Praze. ovšem hned po mém příjezdu jsem pochopila, že to nebude jen tak ledajaký hotel.

Když jsem jezdila meetingy pro agenturu, tak jsem se ve většině hotelích setkala s nepříjemnými recepčními, kteří se ke mně chovali jako k nějaké špíně a onuci. Pro ně jsem byla jen další šlápota, která přijela udělat dobře jednomu z jejich hostů. Vadily mi jejich pohledy, kdy se na mě dívali skrz prsty a mysleli si o mně to nejhorší, ale zase na druhou stranu jsem si říkala, že nemůžu čekat nějaké vřelé přijetí a uvítání, když jsem co jsem.

Ovšem tady to bylo jiné, hned po mém příjezdu mi poslíček otevřel dveře auta a uvítal mě v jejich hotelu. Nemohla jsem tomu uvěřit, jelikož z mého oblečení a z toho, kolik bylo hodin, mu muselo být jasné, že jsem tam nepřijela jen tak.

Napsala jsem agentuře sms, že jsem dole u výtahu, ať pro mě klient přijde, jelikož výtah byl na kartu.
Klient byl muž ve středním věku. A už z pár vět, které jsme mezi sebou prohodili jsem poznala, že je Američan. Po příchodu na pokoj na mě čekalo šampaňské, a ihned po přípitku se rozpovídal, že je z New Yorku a že do Prahy přijel kvůli businessu. Po chvíli vzájemné konverzace mi dal peníze za dvě hodiny, a já odešla do koupelny napsat agentuře, že peníze mám a že je vše v pořádku. Po mém příchodu do hlavní části pokoje mě čekal menší šok, klient seděl u stolu a dollarovou bankovkou šňupal kokain. Byla jsem překvapená, protože bych to do něj nikdy neřekla. Byl to typ muže, který vypadal, že nekouří, pije jen příležitostně a drogy jsou pro něj velkou neznámou. Ovšem najednou jsem jej viděla, jak dollarovou bankovkou šňupe koks a kartou od pokoje připravuje další lajnu

Zeptal se mě, zda chci také. Řekla jsem mu, že nekouřím, a že jsem nikdy nezkusila ani marihuanu, natož něco silnějšího. Řekl mi, že se nemám čeho bát, tak jsem si řekla proč ne. Kokain je přeci droga, která za pár hodin vyprchá a prý se po něm i dobře spí. Zkusila jsem. Trošku štípal v nose, ale nic co by se nedalo přežít. Po chvíli jsem měla zvláštní pocit. Má chuť na sex byla najednou dvojnásobná a cítila jsem se strašně dobře a uvolněně. Žádný stres, nic. Měla jsem pocit že dokážu vše, co budu chtít.


Navzdory tomu, že jeho kamarád tam dole nebyl nic moc, jsem si sex s ním strašně užívala. Chtěl, abychom při tom měli puštěné porno, s tím jsem problém neměla. Zažila jsem mnohem horší úchylky u klientů.

Tento klient si v pornu potrpěl na lolitky, a během sexu jsme si ještě několikrát dali drogu. Byla jsem tak uvolněná a nadržená, že když si se mnou tam dole hrál, můj orgasmus byl téměř okamžitý. Tohle se mi nikdy předtím nestalo, a já z toho byla mírně v šoku. Vše jsem to ale připisovala účinku drogy, kterou jsem v sobě měla.

Jakmile dvě hodiny vypršely, tak mi na stůl položil peníze a poprosil mě, abych ještě hodinu zůstala. Agentuře jsem ale napsala, že jsem odešla. Takže peníze za další hodinu byly jen pro mě.
Poslední hodina byla téměř stejná jako ty dvě předešlé. Po vypršení času jsem se oblékla a rozloučila jsem se s klientem, do ruky mi vtiskl ještě nějaké peníze, dal mi pusu, a řekl, že mu se mnou bylo strašně dobře, a že mi moc děkuje.

Až po odchodu z pokoje jsem zjistila, že jsem dostala dýžko v hodnotě jedné hodiny. Z celého večera jsem měla v tu chvíli strašně dobrý pocit. Ovšem po mém příjezdu domů se mé dobré pocity začaly měnit ve výčitky svědomí. Asi to bylo tím, jak ze mě droga postupně vyprchávala. V hlavě se mi začaly honit otázky typu zda bylo správné kokain zkusit, a zda jsem raději neměla odmítnout. Pak jsem si ale říkala, že klient přece hledal zábavu a nějaké potěšení, a vzhledem k dollarovým bankvkám které ležely na stole a dýžku, které jsem od něj dostala spokojený byl, jinak by mi přeci nezaplatil další hodinu a nedal peníze navíc :)

0 komentářů: