Roztomilý Ital

0 Comments

Zavolal, objednal se a přišel. Měla jsem problém mu do telefonu rozumět. Kdo někdy mluvil s Italem tak ví, jak to myslím. Jejich angličtina je, jak to říci, roztomile divná :)

Nabídla jsem mu něco k pití, sedla si k němu a snažila se navázat konverzaci. Což nebylo těžké. Ovšem rozumět mu už bylo horší. Nevím proč, ale rozhovor s cizincem mi jde vždy lépe než s Čechem., Jakoby to snad bylo pro mě přirozenější, i když by to mělo být úplně obráceně :D Jak jsme si tak povídali, tak jsem úplně ztratila pojem o čase a vyzvala jej, aby se šel osprchovat. Šel, a já mezitím udělala to, co obvykle dělávám. Použila jsem pánský deodorant, osvěžila se vodou ve spreji (v tomhle vedru dost dobrá věcička), a použila gelík. Svlékla jsem ze sebe šaty a čekala jej připravená v posteli jen v prádle.

Po příchodu ze sprchy na mě zase spustil anglicky. To už jsem nevydržela a požádala jej, zda by na mě nemohl mluvit italsky s tím, že já bych mu odpovídala anglicky. Doufala jsem, že jej tím neurazím. A neurazila. Za moji prosbu byl patřičně rád a já také. Ne že bych italsky mluvila na nějaké perfektní úrovni to ne, ale dost rozumím, a čemu nerozumím, si domyslím ze zbytku věty či rozhovoru.

Nabídl mi masáž. Zeptala jsem se jej, zda mě chce opravdu namasírovat, protože většinou to je tak, že masáž dělám já a nikoliv naopak. Na moji otázku odpověděl kladně, a tak jsem si lehla a užívala jsem si to. Šlo vidět, že nemasíruje poprvé, ne že by to bylo něco waaau, ale propadák to také nebyl.

Po masáži jsme se začali mazlit a líbat, ne že by si za líbání připlatil, ale řekla jsem si o více peněz (4000/hod), a tak mi bylo hloupé jej odbýt jen se základním servisem. Ne že by to byl nějaký krasavec, to ne, ale byla jsem nadržená a na líbání jsem měla chuť, tak proč ne :)


Líbali jsme se poměrně dlouho, a on mi co chvíli přejel prsty přes kalhotky. Vzrušovalo mě to, a já byla čím dál tím nadrženější. Stále to pokračovalo. Vždy mi vzal za kalhotky a jako by je sundával, ale nesundal, když už jsem doufala, že půjdou dolů, tak zase nic. Viděl jak mě to vzrušuje a dráždí, takže v tom s oblibou pokračoval ještě dalších několik minut až to sám nevydržel a konečně je sundal. Viděla jsem, jak se chystá na lízání, odvařená jsem z toho fakt nebyla, protože kdo četl předchozí verzi blogu tak ví, že je to praktika, kterou nemusím. V jistých případech by se dalo dokonce říci, že jí bytostně nesnáším, ale řekla jsem si, že jako správná prostitutka na sobě nedám nic znát a budu předstírat, jak moc si to užívám. A do prcky, nic jsem předstírat nemusela. Nevím jak a nevím proč, ale líbilo se mi to. Vždy, když už jsem si myslela, že budu, tak změnil tempo a oddálil to. Takhle to šlo několik minut. Byla jsem na vrcholku blaha a udělala se. Byl to můj první suchý orgasmus vůbec, a já z toho byla v šoku, protože většinou jsou moje orgasmy mokřejší než bych sama chtěla.

Všiml si, že jsem byla, nechal mě vydechnout a bylo na čase, abych mu ukázala já své ústní umění. Zjevně se mu to líbilo, protože jeho kamarád byl čím dál tím tvrdší, a já opět čím dál tím nadrženější. Klitoriální orgasmus jsme měli, ale zbýval ještě ten vaginální, na který jsem se patřičně těšila, bohužel na něj nedošlo. V sexu to byl naprostý propadák. Neuměl přirážet, takže mi bylo jasné, že z druhého orgasmu nic nebude. Vzala jsem jej pěkně zezadu a všechnu práci oddřela sama, ne nestěžuji si, jen jsem nečekala takové zklamání.

Netrvalo dlouho a já cítila, jak to na něj pomalu, ale jistě jde. Byla jsem ráda, protože bylo nesnesitelné horko, i on měl dost (i když nechápu z čeho). Sundala jsem mu ten dáreček a poslala jej do sprchy. Všimla jsem si, že jsme asi o půl hodinky přetáhli, ale nevadilo mi to, protože pocit dobře odvedené "práce" je pro mě mnohem důležitější, a čas je irelevantní.

0 komentářů: