Milý Egypťan

0 Comments


Jednou v podvečer mi zavolal klient. Chvíli jsme si povídali, a poté se mě zeptal, zda bych mohla přijet k němu na hotel a strávit s ním hodinku svého času. Vysvětlila jsem mu podmínky a řekla výši odměny, souhlasil. Dozvěděla jsem se, že je ubytovaný v Hotelu Radisson Blu Alcron. Nikdy předtím jsem v tomto hotelu nebyla, ale věděla jsem, že je to luxusní 5 hvězdičkový hotel, no a tak jsme domluvili podrobnosti.

Rychle jsem prolítla koupenou, dala dohromady makeup, který doposud na obličeji nebyl, no a začala přemýšlet, co na sebe. Pokud si klient vyloženě neřekne o tzv high heels neboli vysoké podpatky, pak volím nízkou a pohodlnou obuv. Asi Vám to přijde divné, ale já nerazím heslo, že když jsem kurva, musím tak i vypadat, ba naopak. To stejné s oblečením, pokud si klient vyloženě neřekne o šaty či sukni, volím černé elegantní legíny a k tomu košili, plus nějaké doplňky jako naušnice a prstýnek. Ovšem když mám chuť, tak si ty šaty nebo tu pouzdrovku a podpatky vezmu a udělám ze sebe, jak to říci, no prostě rajdu :D Tohe je ovšem velice individuální.

Zavolala jsem si taxíka, jako vždy měli obsazeno, ale paní mi řekla, že pro mě jako pro stálého zákazníka auto najde. Byla jsem ráda, protože na vymýšlení náhradního řešení, jak se tam dostat, jsem neměla čas, aneb kdo mě sleduje, tak ví, že vše dělám na poslední chvíli, a že věčně nestíhám.

Vždy když jedu taxíkem mám divný pocit, aneb vím, že taxikář ví, že já vím, že on ví, co jsem zač. Přeci jen mladá hezká holka jede v podvečer do luxusního hotelu v ruce dva telefony, přičemž ten jeden zvoní jak o život. Bez komentáře.

Netrvalo dlouho a byli jsme na místě. Vždy když jedu do hotelu, kde jsem nikdy předtím nebyla, tak se snažím vypadat jako host hotelu. Bohužel čím víc se snažím, tím víc tak nevypadám. Takže jsem se tam chvíli motala jako po několika panácích dobré ruské vodky, než jsem našla výtahy, ale zadařilo se. Vyjela jsem do požadovaného patra a mířila k pokoji. V takovou chvíli mívám žaludek až v krku, ale to je právě ten adrenalin :-)

Otevřel mi sympatický muž kterému mohlo být tak kolem 45 let a který v obličeji vypadal jako typický Rus. Nikdy už nebudu věřit telefonním předvolbám. Pozval mě dál a já se jej hned po přivítání zeptala odkud je. Ta zvědavost a chuť začít mluvit rusky mi nedala. Řekl mi, že je z Egypta, a mně spadla brada, protože byl skoro stejně bledý jako já. Nemohla jsem tomu uvěřit, domnívala jsem se, že když jim tam slunce pálí 365 dní v roce, že tam jsou všichni černí jak boty, ovšem po chvíli z něj vylezlo, že jeho babička byla Ruska :D ale rusky nemluvil :(

Pokoj byl velice hezký a vkusně zařízený. Žádný starý masivní oprýskaný nábytek, který ještě pamatuje minulé století, ano i takové 5 hvězdičkové hotely u nás jsou. Někdy se až divím, jak daný hotel mohl dostat 5 hvězd, když tomu vůbec neodpovídá.

Posadila jsem se a v tu chvíli si všimla jeho červených očí a poloprázdné flašky vodky. Jiné holky by ve svém podvědomí utrousily nějakou nevhodnou poznámku, ale já se jen usmívala a brala to jako výzvu.


Chvíli jsme si povídali, on mi povídal o sobě a já mu zase o sobě. Řekl mi, že má bohužel velice špatnou zkušenost z Darlingu a doufá, že já mu na ni pomůžu zapomenout. No, horší než nějaká buchta z Darlingu být fakt nemůžu, řekla jsem si pro sebe. Pochválil mi moji angličtinu, což mě velice potěšilo. Nesnáším ten typicky český přízvuk, když někdo mluví anglicky. Rve to uši neskutečným způsobem. A proto se mu vyhýbám velkým obloukem. No a po chvilce povídání jsem se jej zeptala, zda se můžu jít osprchovat. Sice se sprchuji těsně před odjezdem, ale vždy také u klienta. Působí to daleko lepším dojmem, než když mu řeknu, že jsem se sprchovala doma. Souhlasil, ale pobídl mě, abych otevřela zásuvku pod televizí a vzala si svoji odměnu.

V koupelně jsem se začala se připravovat. Z 99 procent si u klienta v koupelně nesundávám vršek a sprchuji se jen od pasu dolů, je to z toho důvodu, že většinou mám tzv. korzetovou podprsenku, a kdybych si jí svlékala a zase oblékala, byla bych tam věčnost. Ještě gelík a může se jít na to ;)

Šla jsem na to pomalu, šlo mi o to jej při předehře maximálně vzrušit. Začala jsem jej líbat, nejdříve na ústa, pak jsem přešla na krk a šla postupně dolů. Cítila jsem, jak mu tvrdne a jak já vlhnu (ten gel v koupelně nebyl vůbec třeba). Nasadila jsem mu kondom a přešla k orálnímu sexu, který trval jen krátkou chvíli, asi měl strach, že by se udělal moc rychle, a tak jsme si vyměnili pozice, já dole a on na mě. Z jemné a něžné předehry se stala vášnivá a divoká. Jeho jazyk jsem cítila hluboko ve svých ústech. Dlouze jsme se líbali, a najednou jsem jej tam měla a ani pomalu nevěděla jak :D

Přirážel tvrdě, cítila jsem, že už budu, ale najednou vstal a chtěl změnit polohu. Sakra! Takový kousek před cílem. Jo, byla jsem naštvaná, ostatně o moje uspokojení nešlo, tak co bych chtěla. Šla jsem na něj a byla chvíli nahoře, ale změknul. No a tak jsem přešla opět k hlazení, líbání a uspokojování ústy, což naštěstí zabralo, a šli jsme na to ze zadu. Tahle poloha je asi nějaká magická, protože stačilo pár přírazů a bylo hotovo. Měla jsem pocit, že to trvalo snad celou věčnost, ale ne, jen ani ne 30 minutek, vzhledem k poloprázdné flašce od vodky jsem takovou "rychlost" nečekala.

Lehla jsem si vedle něj a začali jsme si povídat. Povídali jsme si o všem možném, ale hlavně o cestování. Říkal mi, že bydlí v Dubaji a že pokud bych chtěla mohla bych za ním přiletět tam. Nejsem naivní, kolik klientů slibovalo, a pak skutek utek, ale pokud by to opravdu vyšlo bylo by to super :-) Trošku jsme se zakecali, a já tak odcházela o něco později, ale vůbec mi to nevadilo. Objali jsme se, políbili, on mi dal ještě pusu na hřbet ruky a přislíbil, že se brzy ozve, no tak uvidíme :-)

0 komentářů: