Pan popelník

0 Comments


Představte si vysokého lehce obézního zarostlého pětatřicátníka, kterému chybí jednička nahoře a kdo ví, kolik dalších zubů a který má menší vadu řeči - tak to je Pan Popelník. Slíbila jsem si, že nebudu tak hrdá a budu víc pokorná, takže odmítnutí nepadalo v úvahu, ale koutky mi cukaly, ne že ne. Pozvala jsem ho dál, a přinesla mu jemně perlivou vodu, o kterou si požádal. 

Domluvili jsme se na hodince a po předání peněz jsem ho nasměrovala do koupelny a řekla mu, kde co najde. Koupelna je sice malinkatá, ale oni mnohdy přehlédnou i těch 10 lahviček sprchových gelů na vaně, takže pro jistotu říkám, co a jak. Jestli Vám tohle připomíná MŠ, tak nejste daleko. 

Zatímco byl ve sprše, já jsem svlékla župan, dole zapříčinila patřičné vlhko pomocí růžové lahvičky a čekala, až vyjde ze sprchy. Nutno podotknout, že svlečený tak obézně nepůsobil, takže jsem si řekla, že to možná nebude tak špatné. Bylo. Lehl si ke mně a hned mě začal líbat. Najednou jsem ucítila neskutečně silný cigaretový zápach z jeho úst, který byl smíchaný s ústní vodou z koupelny. Marlbora, zaručeně. Jestli se ptáte, jak to vím a jak si můžu být tak jistá, tak pocházím z rodiny velmi silných kuřáků. No a jeden z nich je kouřil. Ten zápach, který je mimochodem velice specifický, se zkrátka nedá zapomenout. Tady by nepomohla ani sebelepší ústní voda. Tohle se zkrátka jen tak přebít nedá. 

Zkoušela jsem to vydržet, ale po pár minutách jsem to vzdala. Rozhodla jsem se to vzít do svých rukou, no lépe řečeno do svých úst. Dole bylo naštěstí vše v pořádku, takže jsem nasadila kondom a vrhla se do práce. Bohužel to bylo k ničemu. A čím víc jsem se snažila, tím to bylo horší, takže jsem ho sundala a lehla si zpět k němu. Problém byl v tom, že jediné, co ho dokázalo vzrušit, bylo líbání. No a opětovnou návštěvu v popelníkovém království jsem odmítla. Sundal mi podprsenku, hrál si s  nimi, no a po chvíli se přesunul dolů. 

Já tam jen tak ležela, koukala do stropu a říkala si, zda mám něco takového zapotřebí? Mám. Účty za mě nikdo nezaplatí a nic jiného neumím. Alespoň ne na takové úrovni, aby mi to vydělalo od 50 tisíc měsíčně nahoru. Dál jsem tam jen tak ležela a zkusila alespoň párkrát zavzdychat. Znělo to tak trapně, že jsem toho raději nechala. Klobouk dolů všem kolegyním herečkám, které to fakt umějí zahrát tak, že to působí nejen velice reálně, ale také přirozeně. Najednou měl tendenci mi tam strčit ukazováček, hned jsem mu to zarazila. Když jsem si představila, kolik cigaret denně mezi ním a prostředníčkem drží, udělalo se mi nevolno. 

Po chvíli jsem se zvedla a opřela o předloktí. Snažila jsem se mu tak dát najevo, že stačilo, bohužel to nepochopil, takže jsem se po další chvíli zvedla úplně. Prý vůbec nemluvím. Nechápu, co čeká, že mu tam během toho, kdy má hlavu mezi mýma nohama odrecituju Kytici, nebo co?! Lehl si a já ho hladila, líbala po těle a snažila se toho jeho scvrkloně přivést k životu. Jednu chvíli to dokonce vypadalo nadějně, ale opravdu jen chvíli. Přestala jsem a řekla mu, že nemá smysl, abychom se trápili. Navrhla jsem, že mu vrátím 500 Kč a zkrátíme to na půlhodinku. Souhlasil. Do sprchy jít nechtěl, takže jsem šla pro peníze a když jsem mu je přinesla, byl už oblečený. Vyprovodila jsem ho a šla si dát dvojitou sprchu a trojité vyčištění zubů. I tak mě ale pěkně škrábe v krku.

0 komentářů: