Mé putování po pražských bordelech

0 Comments


A tak jsem skončila "doma". Tam, odkud jsem před 11 měsíci odešla, a kam jsem se už nikdy nechtěla vrátit. Přemýšlela jsem, co budu dělat.  Měla jsem našetřeno, ale na pronájem bytu v Praze to nebylo. A když jsem si vzpomněla na ten hnusný byt, kde bydlely holky z onoho klubu, chtělo se mi zvracet. Věděla jsem ale, že do toho klubu se vrátit chci. Takže jsem to udělala následovně: Vždy odpoledne jsem jela z Brna do Prahy, na osmou byla v klubu, pracovala jsem do pěti do rána, jela do Brna, vyspala se a odpoledne celé nanovo. Pamatuji si, že takhle jsem to dělala asi 3 týdny. Ano, bylo to vyčerpávající, ale jinou možnost jsem tehdy neměla. Pořád to bylo lepší, než spát na posteli s nejistou minulostí. 

Jenže po třech týdnech jsem toho tam měla tak akorát. Už to tam prostě nebylo ono, nebo že by to tam bylo takové i tenkrát, jen já to přes ty růžové brýle neviděla? I to je možné. Každopádně jsem věděla, že takhle to dál nepůjde. Tehdy jsem měla profil na badoo a napsal mi tam manažer z klubu K5. Na jednu stranu to znělo všelijak, ale stránky klubu se mi líbily a změnu jsem potřebovala jako sůl, takže jsem si řekla, že to tam zkusím. Ostatně vrátit jsem se mohla vždy, ale doufala jsem, že k tomu nedojde. Napsal mi, ať si s sebou vezmu flashku s mými fotkami a na oblečení nějaké šatičky - spodní prádlo či něco příliš vyzývavého je prý nežádoucí. Neměla jsem nic proti, na nic jsem se neptala. Nikdo vám nikdy neřekne podrobnosti týkající se této branže takovým způsobem, protože pro něj to není bezpečné.

Večer jsem tedy dorazila do klubu, který se nacházel v posledním patře typického činžovního domu, a kde jsem byla oním manažerem očekávána. Představil se, vysvětlil mi systém klubu na kterém bylo zajímavé nejen to, že je tam i restaurace, tudíž se tam klienti mohou najíst, ale i to, že si vybírají holky podle fotek na monitorech, které jsou u každého stolu, ale i různě po klubu. Zaujaly mě také vyšší ceny, tudíž víc pro holku, a tématické pokoje, které stály víc než ty klasické. Flashku jsem mu předala, načež mě uvedl do jednoho z pracovních pokojů, abych se převlékla. Měla jsem tehdy na sobě dost oblíbené šatičky bez ramínek, ale manažerům se nelíbily, takže jsem se musela jít převléci. Některé holky tam dokonce na sobě měly legíny a k tomu nějaký hezký vršek, nechápala jsem. Asi jako kdybyste přišli do kostela a potkali tam jeptišku jen ve spodním prádle :D Večer plynul a já jsem se tam vůbec necítila. Holky se tam mezi sebou skoro vůbec nebavily, přišly mi takové upjaté a docela namyšlené. Byla tam jedna Brazilka, a ta jako jedna z mála byla fajn a dalo se s ní i popovídat. 

Najednou vidím, jak manažer, který mě do klubu přivedl, jde ke mně a říká mi, abych si šla sednout tam k tomu pánovi. Nenápadně ukázal na postaršího, ne zrovna sympatického Araba, který tam seděl s kamarádem. A ten si vybral onu  Brazilku. Chvíli jsme tam s nimi seděly, popíjely, načež se mě můj klient zeptal, zda s ním pojedu na hotel, že prý by mě rád na celou noc. Řekla jsem, proč ne a zavolala onoho manažera, aby to s ním vyřídil a já se šla mezitím převléci. Když jsem se ke klientovi vrátila oblečená, tak jsem cítila závistivé pohledy ostatních holek. A to nejen těch volných. Jakoby každá z nich měla v uchu sluchátko, které jim zahlásilo, že ta nová jede na celou noc na escort. Bylo to opravdu nepříjemné, ale snažila jsem se to ignorovat. Ostatně byla jsem tam z úplně jiného důvodu. Po mně se šla převléci druhá slečna a společně jsme vyrazily do hotelu Four Season. Tehdy jsem neměla ani ponětí o tom, že je to jeden z nejdražších a nejluxusnějších hotelů v Praze. Měl nádherné apartmá, dodnes si ten pokoj pamatuji. 

Ráno jsem skončila a toulala se Prahou. Už bylo pozdě na to jet do Brna, takže jsem vlastně neměla kam jít. Mohla jsem jít do klubu, ale tam se mi ještě nechtělo. Přemýšlela jsem, zda tam zůstanu. Upjaté holky hledící jen na peníze, manažeři, kteří očekávají nějaké ty službičky za to, že Vás budou dohazovat klientům, a další nepsaná pravidla mě spíše odrazovala, ale řekla jsem si, že po jednom večeru nemohu soudit. Takže jsem tam zůstala jště další dvě noci, po kterých jsem se rozhodla, že tento klub není opravdu nic pro mě. Zkrátka od samého začátku jsem se řídila heslem, co je v domě není pro mě, a to tam bylo na škodu. Nevěděla jsem, kam se vrtnu. Jasně, Praha je co se týče tohoto oboru plná možností, ale neměla jsem chuť prolézat každý bordel, strávit tam pár dní a pak jít zase jinam. Chtěla jsem místo, kde se mi bude líbit a kde se budu cítit dobře, tudíž tam vydržím a nebudu mít důvod jít zase o dům dál. No a to místo jsem našla. 


Jednou jsem si v Praze našla hotel na pár nocí a řekla si, že to musím konečně rozseknout. Nemohla jsem nic pořádného najít, alespoň ne to, co jsem hledala. Když už jsem tedy něco našla a šla se do klubu podívat, tak vždy bylo něco, co jsem nebyla ochotná akceptovat. Povinné striptýzy, holky na drogách a další. Po odchodu z jednoho z dalších propadáků jsem si řekla, že nepůjdu zpět na hotel, ale že se projdu a pročistím si hlavu. Po chvíli chůze jsem procházela kolem jednoho klubu ze kterého zrovna vycházeli dva cizinci. Řekla jsem si, že se tam zkusím jít zeptat na práci. Ani nevím, kde jsem tehdy našla v sobě tu odvahu. Na to se jít na něco zeptat nebo něco vyřídit jsem byla vždycky posera. Bylo odpoledne, v klubu pár holek, které kupodivu vypadaly normálně (po tom, co jsem během několika posledních dnů viděla, to bylo opravdu šokující) a barmanka, která se mě vlídným hlasem zeptala, co bych ráda. Odpověděla jsem, že práci. Bylo mi sděleno, ať tedy přijdu večer, že tam bude manažerka a vše mi vysvětlí. Šla jsem tedy na hotel, nachystala si věci a netrpělivě očekávala příchod večera. Ještě před odchodem jsem zkontrolovala tašku, abych si byla jistá, že mám vše. To znamená: Boty, oblečení, šminky, dodorant, kondomy, gel, malou kabelku atd. Poté jsem směle vyrazila vstříc novému a nepoznanému.  

Vešla jsem do klubu, kde se mě ujala starší blodýna. Potkat ji na ulici, tak by mě ani ve snu nenapadlo, že dělá manažerku nočního klubu. Vše mi vysvětlila, načež zdůraznila, že holky závislé na drogách nebo alkoholu tam nejsou vítány, ale to prý nebude můj problém. Řekla jsem jí, že ani nekouřím, natož něco takového. Prý jsou poslední dobou takové holky dost vzácné. Řekla jsem jí, co jsem měla možnost vidět jinde, a na to mi odpověděla, že jí to vůbec nepřekvapuje. Nechala mě si vše promyslet, načež jsem jí odpověděla,  že bych to ráda zkusila. Usmála se a odvedla mě do šatny. Byla tam spousta holek. Některé s usmály a přdstavily se, jiné mě jen sjely pohledem, ale takových bylo jen pár. Převlékla jsem se a s lehkým studem šla do centra dění.

Po první poměrně úspěšné noci za mnou přišla manažerka a zeptala se mě, zda tam tedy budu chtít zůstat. Odpověděla jsem že ano. Zeptala se, zda mám kde bydlet. Řekla jsem, že jsem na hotelu, který mám ještě na dvě noci. Prý je blbost platit za hotel, když mají pro mimopražské holky byt, kde mohou zadarmo bydlet. Najednou, ani nevím proč, jsem si představila tu hrůzu v prvním pražském klubu. Ovšem pár holek tam zrovna šlo, tak jsem jí řekla, že se tam zajdu podívat a večer jí dám vědět. Byt byl v pohodě. Ano, nebyl to žádný luxus, ale hrůza taky ne. Takže jsem tam po vypršení rezervace na hotelu šla bydlet.  

Po pár dnech v klubu mi najednou dopoledne zazvonil telefon. Volala mi bývalá kolegyňka, která mě přivedla na nápad to v Brně zabalit a zkusit Prahu. Řekla mi, že v Brně skončila a že se zná s onou manažerkou, prý večer přijede. Měla jsem radost, alespoň tam nebudu sama. Přijela a začaly jsme drbat - ženský no :D Prý jsem odešla v pravý čas, protože to tam bylo jen a jen horší. Namísto, aby holky pracovaly, se tam chodily vyspat. Nevěřila jsem tomu. Ne, že bych nevěřila jí, ale, no snad chápete, jak to myslím. 

Pracovala tam se mnou několik týdnů, poté se rozhodla, vrátit se z osobních důvodů zpět do Brna. Takže jsem tam zůstala zase sama. No, ne úplně. Znala jsem tam daleko víc holek než na začátku, takže to nebylo zase tak hrozné. Vlastně, když se na to podívám zpětně, tak to bylo docela fajn. Někdy mi ta práce v klubu opravdu chybí. 

Vše hezké, ale i nehezké jednou končí, a tak se stalo, že skončila i má kariéra klubové holky, ale o tom zase někdy příště :)   

0 komentářů: