Mýty a pověry aneb nepravdy o prostituci, kterým lidé věří

3 Comments


Krásný čtvrtek :-)

Já se sice teď připravuji na klienta, ale to neznamená, že na na vás zapomenu. Často se mi stane, že mi někdo, ať už osobně či virtuálně řekne něco o čem je skálopevně přesvědčený, že je to pravda a přitom já vím, že je to neskutečný blábol. No a já se dnes rozhodla, že vám o těchto blábolech (nepravdách) napíšu a třeba vás tak vyvedu z nějakého omylu, kterému jste až dosud věřili.


Je to jen o tom roztáhnout nohy

Jo, možná tak u holek, co stojí u silnice a nemají žádné stálé klienty nebo jen takové, co je nevezmou jinam než do auta. Ale pokud holka pracuje sama na sebe a chce mít dobré jméno, pak pouhé roztažení nohou opravdu nestačí. Klienti totiž mnohdy hodnotí i takové detaily, které by vás ani ve snu nenapadly a které byste přešli bez povšimnutí. Sex pak není na prvním místě, ale někde mezi, no a někdy taky na místě posledním.


Němci jsou prasata

O Němcích je všeobecně známo, že mají dost "nechutné" pornofilmy. No a tak by se mohlo zdát, že i oni jakožto klienti jsou takoví. Když jsem jela poprvé pracovat do Německa také jsem se toho obávala. Po pár dnech práce se ukázalo, že zcela zbytečně, protože to jsou úplně normální a moc příjemní klienti. 


Pasák zajistí bezpečnost

Jo, leda tak ve snu :D Tímto se pasáci často a rádi ohánějí, aby si obhájili, proč je lepší pracovat pro ně než sama na sebe. Jenže pořád je to samotná holka, která jde na schůzku s klientem, nebo která přijímá klienty ve svém soukromí, když je třeba na tour. Pasák tam s ní není, aby jí tu bezpečnost zajistil. Kolikrát ani klienty neprověřuje. Nejsmutnější na tom je to, že tomu, že tu bezpečnost opravdu zajistí spousta holek věří.   


V zahraničí jsou lepší peníze

Tohle není nepravda, ale realita, ovšem má jedno velké ALE. Spousta lidí si neuvědomuje, že jsou tam mnohdy daleko vyšší náklady na život. Ubytování, reklama, jídlo... To vše tam stojí daleko více peněz. No a je potřeba také brát v potaz, že spousta holek k tomu musí platit nájem v Česku, i když tu nejsou.
Leze na tebe kde kdo

Tady platí pravidlo jaké si to uděláš, takové to máš. Ano, jsou holky, které na sebe musí nechat vlézt kde koho, ať už proto, že pracují na privátě nebo proto, že sice pracují sami na sebe, ale hnacím motorem jsou pro ně jen peníze, a tak je jim jedno, kdo na ně vleze. No a nebo také proto, že jinak by si nevydělaly ani na chleba. Pak jsou tu ale takové, které si klienty vybírají. No a to jsem třeba i já. Kdybych totiž na sebe nechala lézt každého, mohla bych tu práci do týdne pověsit na hřebík. Takže ne, opravdu na každou z nás neleze kde kdo.


Luxusní prostitutka (vyšší třída) je něco víc

Někde jinde možná, ale v Česku opravdu ne. Takové totiž u nás nenajdete. A těm, co se za ně považují říkám luxusky. U nás jsou takové holky pro smích a už i klienti se jim začali vyhýbat, protože pochopili, že mnohdy nemá smysl za ně utrácet mnohonásobně vyšší částky a že jim holka z privátu poskytne stejně dobrou ne-li lepší službu. Já osobně znám u nás dvě luxusky, které za to opravdu stojí a mají u klientů dobré renomé a to Carolinu Auroru a Louise Pearl. Zbytek je v podstatě křoví.


Prostituce je nelegální

Jak kde, ale u nás nikoli. U nás je prostituce zcela legální. Bohužel není zlegalizovaná, tudíž z ní nelze legální cestou odvádět daně. Že vám to nedává smysl? Plánuji o tom napsat článek, kde to chci více rozvést, takže omluvte pokud to působí zmateně. Co ovšem není legální je kuplířství - tedy braní provize z prostituce či nabádání k jejímu provozování.


Všechny jste hloupé, a proto děláte tuhle práci

Spousta holek dělá tuhle práci při škole, ať už při střední nebo vysoké. Teď opravdu nemyslím nějakou soukromou školu, kde je školné několik desítek tisíc ročně a výsledek je tak spíše zaplacený než-li opravdu vystudovaný, ale tu klasickou, kde si diplom (vysvědčení) musíte mnohdy doslova vydřít. Jistěže jsou i takové, které jsou hloupé, nebo možná lépe řečeno jednoduché, ale na takové lidi narazíte všude nejen v prostituci.