První pracovní den a první odmítnutý klient

1 CommentsKrásné úterý,

Vzhledem k tomu, že dnes je i na hřbitovech živěji než u mě doma (prostě typické úterý), tak jsem se rozhodla vám napsat o jednom včerejším klientovi. Upřímně jsem si svůj "první" pracovní den představovala jinak. No co už.

Zavolal mi večer. Už po telefonu byl divný. Ne zlý nebo tak, ale divný. Pořád se ptal na služby a když jsem mu po třetí řekla to samé, tak mi na to odpověděl, že se domluvíme osobně. Nechápala jsem, na čem se chtěl domlouvat, protože co se týče služeb, tak mě ani řeči, ani nabídka vyšší finanční odměny neobměkčí. Zdraví mám zkrátka jen jedno.

No a tak přišel. Nebyl ošklivý, ale jsem zvyklá na řekněme jiné typy klientů. I když vypadal sympaticky a působil hrozně mile, tak mi na něm něco vadilo, ale nebyla jsem schopná poznat co. Nechtěla jsem ho odsoudit po pár vteřinách, takže jsem ten vnitřní hlas, který mi říkal, ať ho pošlu pryč ignorovala a pozvala ho dál. Řekl mi, že mu ani tak nejde o sex jako takový, ale o mazlení a popovídání si. Nijak mě to nepřekvapilo. Občas mám klienty, kteří se mnou nespí a jeden z nich je dokonce mým stálým. Poté mi dal peníze, znovu se zeptal na služby a požádal mě, zda bych mohla zůstat oblečená jak jsem. Řekla jsem, že to není žádný problém a nasměrovala ho do sprchy, z čehož byl malinko překvapený.  

Ve sprše byl asi 15 minut. Nechápala jsem, co tam tak dlouhou dobu dělá, ale řekla jsem si, že aspoň bude vonět. Já tedy zůstala oblečená jak jsem byla, a jelikož mě ani trochu nevzrušoval a gel nepoužívám, tak jsem použila genetický materiál mi vlastní - sliny. Sedla jsem si na postel a čekala, až přijde. 

Sundal si ručník, který měl omotaný kolem těla a šel ke mně. Seděla jsem na levé půlce postele úplně na kraji, takže jsem nechápala, proč jde ke mně z této strany, když zbytek postele byl volný. Poprosila jsem ho tedy o změnu směru, načež mi bez problému vyhověl. Když obcházel postel všimla jsem si, že má po těle takové fleky a oděrky. No a to na atmosféře zrovna moc nepřidalo. Přišel ke mně a začal mě osahávat. Vadilo mi to. Snažila jsem se přemáhat, ale cítila jsem, že to zkrátka není úplně ono. Do toho ona to mělo tisíce kilometrů daleko. Po chvíli si poručil, abych mu ho začala honit. S čímž jsem problém neměla do té doby, než mě začal navigovat jako slepce v minovém poli. Nemám problém s tím, když mi klient řekne, co má rád a co se mu líbí, naopak. Jenže tohle na mě bylo zkrátka moc. Bylo to ještě horší, než když nám učitelka matematiky ve škole vysvětlovala, jak máme vypočítat rovnici. Co chvíli mi do ucha pošeptal slova prstíky na kouličky. Do toho, abych mu zalepila pusu lepící páskou (kterou jsem samozřejmě neměla), jsem neměla daleko, ale snažila jsem se držet. Asi si dokážete představit jak mi to šlo.

Po chvíli si poručil orální sex. Což jsem brala jako vysvobození, protože když budu mít hlavu v jeho rozkroku, tak bude prstíkům na kouličkách konec. I když u něj jsem si tím nebyla jistá. Klekla jsem si tedy naproti němu a všimla si, že tu podivnou vyrážku a ty podivné fleky má i v okolí rozkroku. Má nechuť se znásobila, ale to nebylo nic proti tomu, když jsem hlavu dala blíž. Najednou jsem ucítila neskutečný zápach, ze kterého se mi navalilo. V tu chvíli jsem věděla, že tady bych orální uspokojení zvládla jen s rouškou, rukavicemi a kyblíkem na zvracení. 

Vstala jsem a řekla mu, ať na mě chvíli počká, že si musím odskočit. Šla jsem do kuchyně, napila se a přemýšlela jsem, co budu dělat. Věděla jsem naprosto přesně co musím udělat, ale malá část mě to chtěla zvládnout. Pro tu druhou to bylo nemožné. Vzala jsem tedy ty dva tisíce a po příchodu zpět do pokoje jsem mu řekla, ať se nezlobí, ale že bude lepší, když odejde a dala mu ty peníze. Vstal, vzal si je a bez jediného slova se začal oblékat. Já tam jen seděla a přála si, aby už byl pryč. Ano, bylo mi divné, že nechtěl znát důvod toho, proč má odejít, ale podvědomě jsem tušila, že to moc dobře ví. 

1 komentář:

  1. Fuj. Tohle by byla moje noční můra. Dobytek. Normální člověk by šel na kožní. Netušíš, co to mohlo být za nemoc?

    OdpovědětSmazat