Šest nejčastějších otázek a jedna fráze

0 Comments


Krásnou středu :-)

Dnes jsem vám sepsala několik nejčastějších otázek a jednu frázi, na které není úplně vhodné se prostitutky ptát, či jí je říkat. Ať už proto, že je to trapné (a to nejen pro ni) nebo proto, že na ně odpovídá kde se dá. Některým klientům je to ale srdečně jedno.  


1, Dáš mi slevu

Není snad týden, abych od nějakého volajícího neslyšela tuto otázku. Pánové zkrátka někdy zapomínají, že jsem prostitutka a ne čtvrtek v Kauflandu. Nebo si zkrátka nejsem schopna přiznat, že slevy a Češi jdou dohromady asi stejně jako Francouzi a víno. Ať tak či tak, je toto snad nejhorší otázka, kterou může prostitutka dostat. Je to velice ponižující a to nejen pro ni, i když pro ni určitě více, protože nás je hodně. Zkrátka odmítne jedna, tak klient zavolá jiné. A ačkoli to nerada přiznávám, vždycky se nějaká chytí. A v tomto případě je klientovi vcelku jedno která. 


2. Kolik ti je...?

Opravdu nepíšeme inzeráty pro srandu králíkům. Na mnohé weby nejde ani inzerát bez základních informací jako jsou výška, váha, věk a některé další, vložit. Přesto se najdou tací a není jich zrovna málo, kteří než aby si to přečetli se raději zeptají do telefonu. Asi si říkáte, že to nemůže být zase takový problém odpovědět na pár otázek. Jenže když na ně odpovídáte několikrát denně tak věřte, že si po čase připadáte nejen jako kolovrátek, ale jako úplný debil. Obzvlášť, pokud se klient do telefonu zeptá na většinu z nich.


3. Proč to děláš?

Tohle je otázka, kterou prostitutka dostává zpočátku velice často, ale postupem času její četnost opadává. Alespoň u mě to tak je. Pořád se ale občas najde klient, který se mě na ni zeptá. Klienti jsou zkrátka zvědaví, proč se holka rozhodla pro tuhle práci. Vždy jim odpovídám stejně - protože mě to baví. Jsem ráda že patřím mezi to mizivé procento prostitutek, pro kterou nejsou hnacím motorem peníze.


4. Je to tvoje pravé jméno?

Taky dost častá otázka. Většinou říkám, že ano. Jasně, píšu blog a mám instagram, kde zveřejňuji své pravé jméno. S klienty je to ale jiné. Je potřeba si udržovat odstup a chránit své soukromí. Upřímně kdo ví, zda jména, která mi občas řeknou oni, jsou jejich skutečná. Nemyslím si. Upřímně by mě ani ve snu nenapadlo se jich na to ptát. Ono to ani není důležité, alespoň prozatím.

5. Zavolám ti.

Někteří klienti se mi stydí do telefonu říci, že jsem pro ně příliš drahá. Upřímně dodnes nechápu proč. Z mého pohledu na tom nic není a rozhodně by mě tím nijak neurazili, naopak. No a tak než aby byli upřímní, řeknou mi, že mi zavolají. Většinou poznám, kdy to klient myslí vážně a kdy to říká jen proto, aby nemusel přiznat, že jsem nad jeho finanční možnosti. Tohle platí i tehdy, když mi zavolá klient a domluví si schůzku na některý z následujících dnů. Takovou schůzku je potřeba v den jejího konání alespoň hodinu dopředu telefonicky potvrdit, což zhruba 60 procent klientů neudělá.


6. Kolik klientů jsi dnes měla?

Občas se najde takový klient, který mi položí tuto otázku.  Ještě lepší je pak její vytuněná verze: Jsem dnes tvůj první? Má reakce je vždy stejná. Nejdříve se lehce zastydím, protože mi tato otázka nepřijde zcela vhodná. Pak se mu omluvím s tím, že mu na ni neodpovím a že si myslím, že na tom až tak nezáleží. Buď mu nechci přiznat, že jsem projetá jako D1 nebo že je dnes mým prvním. Ať tak či tak u bou odpovědí bych zrudla jako rajče a propadla se kdoví kam.


7. Nešla bys někdy jen tak?

Někteří klienti rádi zkouší. Myslí si, že když zaplatí jednou, dvakrát, třikrát, tak že mají "all inclusive" permanentku. Nebo se o ni alespoň pokouší. Jsou prostitutky, u kterých uspějí. Bohužel jsem patřila mezi ně viz můj "románek" s Panamcem. Byla to chyba, dnes už to vím. Ale byla jsem mladá a blbá. Díky té chybě jsem poznala, že taková "all inclusive" permanentka nemůže nikdy přinést nic dobrého, alespoň prostitutce ne.