Pan Guess

0 Comments


Ještě teď se cela chvěji. Tohle byl jeden z nejlepších pracovních zážitků vůbec, který rozhodně patří do the best of.. . No a za poslední dobu byl rozhodně tím nejlepším. Dokonce mě mrzí, že odešel a že už se asi nikdy neuvidíme. No nic, všechno hezké jednou končí. Bohužel.

Zavolal mi kolem sedmé večer a zeptal se mě, zda by mohl přijít v deset. Jelikož jsem ten den nepracovala a byla dost odpočatá, neměla jsem s tím sebemenší problém. Poprosila jsem ho, aby mi v devět zavolal a schůzku potvrdil. Během toho jsem se šla připravit. Bylo docela zvláštní to, co normálně dělám kolem osmé ráno, dělat v osm večer. Zavzpomínala jsem na léta v klubech. Dala jsem si sprchu, kde jsem se nejenže zbavila přebytečných chloupků, ale také jsem si umyla vlasy. Jsem odpůrkyní suchých šampónů, ačkoli dříve jsem je docela hojně používala, zvláště pak ten pudrový od Alpy :D Jenže to není to stejné, jako když vlasy umyjete. Po umytí jsou vzdušné a díky silikonům a ostatním sračičkám hladké, po použití sucháče jako kdybych měla na hlavě paruku z dob Marie Terezie. Fujky.

Po sprše jsem si vyčistila zuby a kupodivu měla dobrý čas, takže jsem si uvařila kafe. Plán byl takový, že stihnu kompletní makeup, tedy i se stíny a řasenkou - nestihla, jak jinak. Počkala jsem, až trochu oschnu. Vnesla jsem do konců vlasů olejíček a šla se natřít tělovým mlékem. Jak já tohle dřív nesnášela a nechápala, jak se máma může patlat denně. Dnes to mám přesně naopak, jelikož moje pokožka dostává vlivem skoro každodenního holení dost zabrat, a kupodivu mě to i baví a nedělám to s takovým odporem jako tomu bylo dříve. Po natření jsem se oblékla do pracovního - tedy spodní prádlo a župan. Mimochodem župany jsem si za poslední dobu velice oblíbila a jejich sbírka se z žádného rozrostla už o tři a plánuji pořídit další. Zkrátka, když má klient přijít ke mně, tak šaty už skoro vůbec nenosím. Nechápu, proč jsem župánkům nedala šanci již mnohem dříve.

Po tomto rituálu přišel na řadu makeup. No a jelikož jsem se u něj sekla, nezbývalo mi na makeup tolik času. Na kompletní, tedy i s řasenkou a stíny (někdy kouřovky, jindy jen jeden na sjednocení víček) potřebuji tak 30 minut, já měla sotva dvacet, jelikož jsem si ještě potřebovala vyfénovat vlasy. Vyčistila jsem pleť, použila denní krém, počkala, až se vsákne a poté prsty nanesla makeup. Pod oči na nos a na bradu jsem použila korektor a celé "dílo" zapudrovala. Následně jsem zvýraznila obočí, ale ještě před jeho zvýrazněním jsem lehce nasliněným uchošťourem z něj a z rtů setřela přebytek makeupu. Vždy, když nemám čas na řasenku, tak obočí zvýrazním o něco více. Zbývala už jen tvářenka a balzám na rty. V poslední době jsem si hrozně oblíbila melounové Labello. Šla jsem si vyfénovat vlasy a tři minuty před desátou mi volal klient, že už je dole.

V takovou chvíli to jsou skoro vždy fofry. Rychle jsem si rozčesala vlasy a nasadila náušnice, vypnula zvonění u telefonů, pozhasínala všude kde bylo třeba, zapnula rádio, zavázala stále rozvázaný župan a mohla ho pustit dál.

Přišel sympatický muž v obleku. Na první pohled mě zaujalo, jak má pásek, boty a hodinky sladěny v jedné barvě. Už v prvních několika vteřinách jsem věděla, že to bude víc než dobré, v tu chvíli jsem ale nevěděla jak moc, a to i přes to, že naše představení bylo poněkud chladné. Pozvala jsem ho dál. Sedla jsem si na postel a začala pociťovat lehkou nervozitu. Vždy, když mi přijde klient, který mi není jen sympatický, ale který je i hezký, bývám nervóznější než obvykle. V takové situaci mám problém se klientovi dívat do očí a strach cokoli říci, abych neřekla nějakou blbost, za kterou bych si nejraději nafackovala. Zkuste hádat, jak to dopadá. Ano, tu blbost, ať už nějakou stupidní otázku nebo poznámku skoro vždy plácnu. Prohodili jsme pár slov. Kupodivu jsem tu blbost neplácla, a než jsem se nadála začal se mi svlékat :-P Byl tak akorát, ani moc svalnatý, ale ani měkký. Požádala jsem ho, aby mi peníze položil na stoleček a zavedla ho do koupelny, kde jsem mu řekla co a jak. Zatímco se sprchoval, svlékla jsem si župan a sedla si na postel. Hlavou se mi honila spousta myšlenek. Naštěstí jsem neměla čas se nad nimi pozastavit, protože už přicházel. Zeptala jsem se ho, zda bylo vše v pořádku, načež mi odpověděl, že ano a lehl si ke mně. Čekala jsem, že budu nervózní jako puberťačka při svém poprvé, ale nebyla.

Leželi jsme vedle sebe. On na zádech, já na boku a vzájemně jsme se laskali a dráždili. Netrvalo dlouho a začali jsme se líbat. Bylo to jemné a vášnivé zároveň, ale hlavně naprosto spontánní. Asi jako byste měli puzzle o dejme tomu 10 000 dílcích a už po chvíli našli dva, které do sebe perfektně zapadají. Přesně tak jsem se s ním cítila. Zkrátka žádné ptaní se, co se smí a nesmí, co má kdo rád a nemá. Po chvíli šel jako kdyby na mě. Nejdříve mi sundal podprsenku, pak i kalhotky. Položil si mě a začal mě líbat po těle. Zvláštní pozornost pak věnoval prsům. Kolikrát holkám závidím. Mnohdy se jim dostává lepší pozornosti než celebritám v pětihvězdách. Nebyl milovníkem lízání, což jsem osobně kvitovala. Kdo mě sleduje již nějakou dobu tak ví, že lízání nejenže nemusím, ale mnohdy mi přijde nechutné. A to nejen v práci, ale i v osobním životě.

V posledních několika týdnech jsem si s klienty vytvořila takové dalo by se říci schéma, které tady nebylo dodrženo, jelikož jakmile si dohrál s holkama, šel na mě. V takovou chvíli si většinou jdu pohrát s ním a začínáme tak, že já jdu nahoru. Nevím proč, ale osvědčilo se mi to. Může to znít lehce dominantně, ale dominantní opravdu nejsem. Jsem spíš submisivní. Bohužel nemám moc příležitostí tu svoji submisivní stránku rozvíjet, ale o tom třeba někdy jindy. Každopádně misionář se ukázal jako dobrá volba, jelikož věděl přesně, jak přirážet a co udělat, aby se mi to líbilo. Chvíli jsem měla nohy dole, chvíli nahoře, no a občas jsem ho chytla za zadek. Měl výdrž, což zapříčinilo to, že jsme se oba udělali zároveň, Tohle je něco, co se mi s klientem málokdy podaří. Většinou jsou totiž hotoví tak rychle, že já ani nestihnu na orgasmus vůbec pomyslet, natož ho mít. Chvíli jsme si povídali, načež jsme se začali líbat a už mu zase stál. Tohle je snad ještě větší rarita než společný orgasmus. Tentokrát jsem šla já na něj. Líbali jsme se, laskali, přiráželi. Přála jsem si aby to nikdy neskončilo. Nějakou dobu předtím se mi nestalo, aby se mi to s klientem až tak líbilo, takže o to víc jsem si to užívala. Nakonec jsme druhý orgasmus zakončili polohou zezadu. A ačkoli jsem začala na kolenou, tak jsem skončila na břiše. Unavená, vyčerpaná, ale šťastná, protože dva orgasmy jsou vždy lepší než jeden :-)