Otázky na tělo #1

, 0 Comments


Krásnou středu :) 
Na Instagramu jsem se vás ptala, zda byste uvítali, kdybych občas napsala článek, kde bych zodpověděla několik otázek na tělo, na které se třeba nehodí odpovídat právě tam, nebo je odpověď na ně delší. Většina z vás byla pro, tudíž jsem vám další den dala možnost se mě zeptat. No a já pro dnešní článek vybrala 3 otázky.Ano, je. Spousta lidí včetně mé rodiny si myslí, že jsem žila jen s alkoholičkou. Že byla věcně nalitá, tudíž se o mě moc nestarala, a já s ní tak vlastně neměla moc starostí. Což je hloupost, protože kdo někdy žil s alkoholikem, či jinak závislým člověkem, tak ví, že to není žádné jen. Jenže ona nebyla "jen" alkoholičkou. Když měla absťáky, ať už proto, že se snažila přestat nebo proto, že se zkrátka napít nemohla, tak mě jak fyzicky tak psychicky týrala. Dlouho jsem si nechtěla přiznat, že to bylo tyrání, vždyť je to moje matka, ale realita je taková, že bylo. Dvakrát mě málem zabila. Pamatuji, že když jednou měla popito, tak mě zavřela do naší miniaturní koupelny a mlátila mě hlava nehlava. Už za střízliva měla velkou sílu, a když se napila (nikoli opila), tak ještě větší. Když jsem se s tím svěřila babičce, tak se mi v podstatě vysmála a řekla mi, že v podnapilém stavu přece nemůže mít žádnou sílu a já jí tak mohla snadno přeprat a utéct. Tehdy jsem pochopila, že sveřovat se rodině a vůbec komukoli s tím, co se doma děje, nemá absolutně žádný smysl. Buď by mě odpálkovali, stejně jako babička, nebo by to ona popřela a hrála před nimi chudinku samoživitelku, což jí šlo mimochodem výborně, takže jsem si to nechávala pro sebe. 

Psychické týrání byla další lahůdka, ve které se vyžívala. Kolikrát jsem přišla domů ze školy a měla na jedné hromadě oblečení a věci z políček a šuplíků, protože jí se nelíbilo, jak byly uložené. Takže namísto, abych si dělala úkoly a připravovala se na další den do školy jsem je musela celé odpoledne přerovnávat a dávat zpátky. Nejednou přišla večer domů z odpolední směny, rozrazila dveře do pokoje, rozsvítila a všechny ty věci hodila znovu na hromadu a já musela vstát a znovu je dávat na místo jen při svitu malé lampičky, aby ona mohla spát (spaly jsme v jednom pokoji). Vůbec jí nezajímalo, že už jsem spala a že ráno vstávám do školy. Kolikrát mi během toho řekla, ať jdu spát, že to dodělám zítra, a když už jsem ležela a samým vyčerpáním skoro spala, řekla mi, ať vstanu a jdu to dodělat hned. A po chvíli se to opakovalo znovu a znovu. Takhle to dělala klidně i několik hodin. Když mi po několikáté, co jsem totálním vyčerpáním skoro spala řekla, ať vstanu a jdu to dodělat hned, tak jsem se kolikrát neudržela a normálně jí řekla, že  nepůjdu, protože jsem unavená a potřebuji se vyspat do školy. Načež mi začala vyhrožovat, že pokud nevstanu a nedodělám to hned, tak mě zbije. 

Nebo to takhle dělala se sešity do školy. Kolikrát stejným způsobem rozrazila dveře do pokoje, když přišla v noci z práce a začala mi jimi listovat. Pokud se jí nelíbilo, jak jsou napsané a jak si je vedu, tak mě nutila je v noci při svitu té stejné lampičky přepisovat, ale musela jsem psát potichu, aby ona mohla spát. Každou chvíli mě stejně okřikovala, že píšu moc nahlas. Nebo mi je rovnou trhala a já si je pak musela půjčovat od spolužaček a odpoledne je přepisovat, namísto, abych se učila na další den. 

Byla hrozný pedant na úklid. Neměla jsem problém uklidit, ale jí se nikdy nelíbilo, jak jsem uklidila. Vždy když přišla odpoledne domů z ranní směny, tak to po mně kontrolovala. Když jsem měla za úkol vysát, tak chodila po bytě a hledala sebemenší smítko, které by mi mohla vyčíst. Samozřejmě,. že vždy nějaké našla, a já tak musela v její přítomnosti vysávat znovu, což se neobešlo bez buzerace z její strany. Když se jí zdálo, že mám ten pokoj rychle vysátý (tehdy jsme měly doma koberce s vysokým vlasem a ty se vysávaly opravdu blbě), tak šla a znovu mi to kontrolovala. Když jsem měla třeba umýt koupelnu, tak hledala sebemenší kapku, kterou by mi mohla vyčíst. No a když jsem umyla nádobí, tak ho kontrolovala, zda je umyté pořádně. Samozřejmě, že vždy našla nějaký flíček. Ne proto, že by tam byl, ale proto, že ona ho tam chtěla najít, aby měla záminku mě seřvat, jak jsem neschopná a že ani to blbé nádobí neumím umýt pořádně. 

Toť v kostce život s mojí matinkou. Nejenže zkoušela, ale v jistém životním období jsem ho měla celkem pravidelně, protože můj bývalý milenec, který žije ve Švédsku, je původem z Iráku a dost ho vyžadoval. Zpočátku mi to nedělalo problém, jenže začal ho vyžadovat čím dál tím častěji (více než normální sex) a to už na mě bylo moc. Ostatně to byl hlavní důvod, proč jsme se přestali stýkat. Neměl ho zrovna malého a vždy to, alespoň z počátku, celkem bolelo. A to i když použil gel a šel na to pomalu.  

Tím tě nechci odradit, to vůbec ne. Člověk by měl zkoušet nové věci a nějakým způsobem se rozvíjet. A to i v sexuálních praktikách a hrátkách, tedy pokud je mu to blízké a má o něco takového zájem, samozřejmě. 


Jak tedy na to? 

Doporučuji se předtím samozřejmě co nejlépe vyprázdnit. Je důležité, abys byla co možná na nejvíce uvolněná, protože onen otvor je primárně určen na jinou funkci, tudíž se mu to z počátku nebude líbit, ale když budeš uvolněná, půjde to mnohem lépe. Klidně popros partnera o masáž celého těla, včetně onoho místa. Co se týče oleje, tak vám bude stačit i obyčejný dětský, nebo zkuste nějaký masážní například od značky Saloos, obojí se dá sehnat v dm drogerii. Udělejte si hezký večer, zapalte svíčky, pusťte nějakou příjemnou hudbu, klidně si dejte i vínko a začněte hezky pomalu onou masáží. 

Samozřejmě k análnímu sexu budete potřebovat gel. Za sebe doporučuji nějaký na silikonové bázi. Mým nejoblíbenějším, který používám již řadu let je GLIDE 4you. Dá se zakoupit i v některých lékárnách. Vyhněte se těm na bázi vodní, jelikož mají tendenci vysušovat a taky těm, co jsou určeny jen k tomuto účelu. Většinou mají vlastnost dané místo více či méně  znecitlivit, což se sice může zdát v daný moment fajn, ale další den už to tak fajn není a byla bys ráda, kdybys mohla chodit či se bezbolestně posadit. Samozřejmě tohle je velice individuální. Také záleží na velikosti partnerova přirození a na tom, jak něžný a opatrný bude. Nespěchejte, udělejte si hezký večer, jehož vrcholem bude právě tento druh sexu :)Již několik let se holím pánským strojkem Gillette Fusion ProGlide v kombinaci s nějakým krémovým sprchovým gelem. Ano, vím, že existují pěny či gely na holení, ale pro mě to je krok navíc, na který nemám většinou čas. Hlavně jsem nikdy nevypozorovala, že by oholení s pěnou či gelem bylo lepší či účinnější. Před holením vždy pokožku ve vaně za pomocí sprchy nahřeji hodně teplou vodou, aby se póry otevřely a chloupky šly snáze oholit. Po holení se na závěr vždy osprchuji velice vlažnou až lehce studenou vodou, aby se pokožka zklidnila. No a na závěr pokožku ošetřím nějakým tělovým balzámem či mlékem.

Velice výjimečně se mi stává, že bych po holení měla červené pupínky, nebo že by mi snad chloupky zarůstaly. Ovšem slyšela jsem, že je na to dobrý buď obyčejný dětský pudr nebo tento krém po holení za pár korun, tak třeba to někomu z vás pomůže :)

Co mě trápí daleko více jsou viditelné chloupky i po oholení. Tím, že jsem hodně světlá a chloupky mám dost tmavé jakoby prosvítají. Kdoví, třeba se časem odhodlám k laserovému odstranění, které si spousta žen tolik chválí :)

Doufám, že se vám dnešní článek líbil. Pokud byste k němu měli nějaký komentář či připomínku, tak budu moc ráda, když mi napíšete DM na mém Instagramu. Mějte fajn zbytek dne.

Lena :) 

0 komentářů: