Vítejte :-)

0 Comments


Přemýšlela jsem, jak to pojmout. Jak to uchopit tak, aby mě psaní blogu opět bavilo. Aby to byla zase jedna z těch činností, která mi bude dávat smysl a kterou budu dělat ráda a pravidelně, protože jinak to dle mého názoru nemá smysl. A hlavně, ke které se nebudu muset dokopávat, jak je rok dlouhý. Jasně, občas se musíme dokopat i k činnostem, které máme rádi, ale mě by mnohdy k napsání článku na blog nikdo nedostal ani párem koní. A tenhle stav se bohužel stupňoval. Věděla jsem, že je problém ve mně, ale nevěděla jsem, kde se ten problém vzal a proč vznikl.

Došlo mi to, když jsem měla jedno ze svých "plodících" období. Trávila jsem na Instagramu neskutečné množství času (někdy i přes 8 hodin denně), a to jen proto, abych mohla rýpnout zpět ty, co rýpali a někteří bohužel stále rýpají do mě. Nebo abych se mohla veřejně jen tak někomu vysmát a zkritizovat ho za to, co dělá, protože když to dal veřejně, tak přece můžu, proč by ne. Ne, nemůžu. Je každého věc, co a jak dělá, a to i když to dá veřejně. Tímto se ti, Hani, velice omlouvám. Chovala jsem se jako blbka. Seděla jsem s telefonem v ruce a říkala si mám já tohle vůbec zapotřebí? Přináší mi to do života něco prospěšného a užitečného? Jsem takhle se svým životem spokojená? Odpověď na všechny otázky byla ne. V hlavě se mi k té odpovědi cpaly tři velké červené vykřičníky a hlasitá ohlušující siréna. To vše dohromady mi říkalo, že je nejvyšší čas se konečně vzpamatovat, než bude příliš pozdě. No a tak jsem s tím v podstatě ze dne na den přestala, a výsledek? Nikdy mi nebylo líp! A hlavně tohle období (karanténa) je pro zamyšlení se nad sebou a nad svým životem více než přínosné, protože když ne teď tak kdy?! 

Po dlouhých letech jsem se konečně zaměřila na sebe a začala na sobě pracovat. Snům a cílům, které jsem měla v hlavě několik let jsem dala nějaký smysl a řád a konečně jsem začala dělat něco pro jejich naplnění. Snění je fajn, ale pokud nezvednete zadek a nezačnete pro ně něco dělat, pak se nikdy nesplní, a  vy pouhým sněním ztrácíte čas a energii, kterou byste mohli věnovat k jejich realizaci. Ostatně tak, jako jsem ji několik let ztrácela já. V rámci své cesty jsem se rozhodla, že stáhnu z blogu i Instagramu svůj obličej a celkově budu méně aktivní. Původní plán byl, že si dám od Instagramu několikatýdenní pauzu, ale věděla jsem, že nebudu chtít tak dlouho s blogem čekat, no a blog by měl bez Instagramu sakra mizernou návštěvnost, a to jsem nechtěla. Kdy se vrátím v plné parádě, netuším. Den ode dne mi to tak vyhovuje čím dál tím víc. No a někteří sledující mi streamy natolik zprotivily, že mi ani ty vůbec nechybí. Před pár dny se mi po několika měsících podařilo ve chviličce napsat článek na blog, z čehož mám dodnes ohromnou radost. Možná to bude znít hloupě, ale beru to jako znamení, že jsem se vydala tím správným směrem. 

Co se týče blogu, tak zpočátku bude nový článek každou neděli. Postupem času bych se ráda dostala na dva články týdně, ale na to je ještě brzy. Nejdříve si potřebuji zajet tu jednotýdenní rutinu, no a pak se mohu posunout dále. Občas přidám i článek, který se nebude věnovat mé práci. Bude to třeba názorový článek nebo článek, který se bude týkat mé cesty atp. Kdybyste měli jakékoli názory či připomínky k blogu, budu moc ráda, když mi o nich napíšete, a to buď formou soukromé zprávy na můj Instagram, nebo na email blog@denikprostitutky.cz

Mějte se zatím krásně a dávejte na sebe pozor ♥ 

0 komentářů: