Neobřezaný klient

0 Comments


Někdy v září 2019

Ten týden byl špatný, žalostně špatný. Přirovnala bych ho k prvnímu týdnu v červenci. A aby toho nebylo málo, tak mi volal samej zajda - klienti do zhruba 26 let. Což je pro mě absolutně nepřijatelné. Většinou si s nimi nemám co říct, v posteli jsou jako králíci na perníku a mají mylnou představu o tom, že jako prostitutka umím zázraky, což pochopitelně neumím. Vysvětlit jim, že tomu tak není a že jsem jen člověk, je prakticky nemožné. Takže když mi zavolal 40 letý Brit, byla jsem v sedmém nebi. Důraz na to byla. Bylo tomu tak do doby než přišel a svlékl se.

Většinou, když mám týden na prd, tak ani s klienty, co přijdou, to není nijak valné. Nevím, zda je to mnou, nebo zda mám "štěstí". Řekla bych, že tak trochu od obojího. Doufala jsem, že tady to bude jiné. Cizinec, víc peněz, žádná čeština, menší nároky - zkrátka ideální klient. Jo, namalované jsem to měla hezky, kam se na to hrabe Monet, ovšem realita byla jiná. Klient se mi jaksi zapomněl zmínit o sice velmi malém, za to podstatném problému. Pojďme to vzít hezky od začátku.

Byli jsme domluvení na 15 hodinu. Přesně v 15:00 jsem obdržela zprávu, že stojí před hotelem. Poslala jsem mu patro a číslo pokoje a čekala na jeho zaklepání. Vždycky jsem trochu nervózní a ani tady to nebylo jinak. Můžete si říkat, že to dělám několik let, tak jaká pak nervozita. Jenže tohle není normální práce kde si "odsedíte" 8 hodin a jdete domů. Když máte mít s někým intimní kontakt, tak je to jiné. Nikdy nevím, jaký ten člověk bude. Do telefonu může být sladký jako cumel, ale realita může být jiná. Tady ovšem nebyla. Přišel "lehce" oplácaný, ale sympatický Brit. Pozdravili jsme se a já ho pozvala dál. Chvíli jsme si povídali, načež mi dal peníze a šel do sprchy. Před musí jít každý klient, po je mi to jedno. To už je jejich věc. Pamatuji si, že jakmile byl ve sprše, měla jsem ohromnou radost. Nejen z toho, že to byl cizinec, tudíž pro mě tehdy naprostý jackpot a příjemné zpestření, no a samozřejmě taky lepší finanční ohodnocení, ale taky z toho, že jsem konečně měla klienta.

Přišel a lehl si ke mně. Vždy se snažím začínat mazlením, hlazením a popřípadě líbáním nejen na ústa, ale i po těle, tedy pokud klient nechce jinak. Jde mi o to klienta co nejvíce uvolnit, protože když je uvolněný, pak je obvykle jeho vzrušení (ztopoření) mnohem jednodušší. Říkala jsem si, že s ním to bude snadné vzhledem k jeho tělesné konstituci. Teď mě nechápete nějak špatně, ale klienti s ne zrovna zanedbatelnou nadváhou, (tím neříkám, že by se mohl účastnit zápasů samo, to vůbec ne, ostatně takového klienta bych ani nepřijala),  nebývají zrovna moc aktivní a bývá to s nimi vcelku rychlé. Občas jim říkám medvídci, protože bývají neskutečně zlatí, stejně jako ti plyšoví, alespoň já mám takovou zkušenost. 


Vše probíhalo jak mělo. Mazlili jsme se, pusinkovali, no a když jsem rukou sjela dolů, abych zjistila jakou to má odezvu, tak mě namísto ní zaujalo poměrně velké množství předložky. Nepanikařila jsem, nebyl důvod. Říkala jsem si, že jí stáhnu dolů a bude to. Jenže nebylo. Ona dolů stáhnout nešla. Respektive kdybych se o to pokusila, mohla bych mu ublížit. Přemýšlela jsem, co budu dělat, protože něco takového se mi ještě nestalo. Jistě, měla jsem klienty, jejichž předložka byla "těsnější", ale stáhnout šla. Jenže u něj jsem neměla ani tu sebemenší šanci. Pokračovali jsme v mazlení a pusinkování, zatímco mi jel mozek na plné obrátky. Nejenže mi vrtalo hlavou, jak ho přivedu k orgasmu, ale taky jsem si říkala, jak to asi dělá v soukromí a ptala jsem se sama sebe, proč nemá obřízku, když má takový problém. Vždyť by mu to pomohlo nejen po sexuální stránce. 

Cítila jsem, že by se ten jeho ptáček moc rád postavil, jenže nešlo to. Stál tak napůl, ale předkožka ho objímala tak pevně, až jsem si říkala, zda ho to nebolí. No co, i klienty s potvrdými jsem měla a skoro vždy se k mému velkému překvapení udělali. Mnohdy došlo i na sex. Ovšem tady ne, protože i kdybych nakrásno chtěla a ten kondom se mi podařilo nějakym zázrakem nasadit, tak by díky onomu problému byl neustále dole a na svém místě by nedržel.

Ať jsem přemýšlela jak jsem přemýšlela, tak jsem z té rovnice vyšla vždy jako poražená, což se mi dvakrát nezamlouvalo, ale těžko jsem něco zmohla, když proti mně stála samotná příroda. Chtěla jsem se klienta zeptat, proč si nenechal udělat obřízku, když má takový problém, ale styděla jsem se a přišlo mi trapné mu položit takovou otázku. Takže stejně jako jsem nedostala odpověď na ni jsem nedostala ani jeho orgasmus. I takhle někdy občas končí schůzky prostitutky a klienta - bez orgasmu.