Otázky & Odpovědi

2 Comments

1. Odkud jsi?
Pocházím z Brna.

2. Jak dlouho se živíš jako prostitutka?
Poprvé za peníze jsem šla v 16 letech, kdy to byl jen přivýdělek. Živit jsem se touto prací začala 14 dní po dosažení osmnáctého roku života.
 
3. Co tě k tomu dovedlo?
Máma byla skoro celou moji pubertu závislá na alkoholu. A já jen hledala cestu, jak z toho pekla ven. No a vybrala jsem si tu nejjednodušší. Více se můžete dočíst zde.


4. Jak pracuješ a nebojíš se, že ti nějaký klient ublíží?
Klienty přijímám většinou u sebe. Po těch letech zvedání telefonů jsem se naučila klienta odhadnout natolik, aby se mi nic takového nestalo. A za tu dobu, co si sama zvedám telefony a jsem sama sobě pánem, tomu tak skutečně je, klep klep.  

5. Kolik klientů máš za den?
Denně se snažím mít dva, nanejvýš tři klienty. Ovšem jsou dny, kdy mám třeba jen jednoho, takže se to pak snažím dohánět, a to není dobré. Jakmile mám totiž například čtyři klienty v jeden den (stává se to zcela výjimečně, ale stává), tak pak nejsem další den schopná pracovat, protože jsem psychicky vyždímaná. Tohle platí pro Česko. Momentálně jsem v zahraničí, kde to je trošku jinak.   

6. Baví tě ta práce, nebo ji děláš jen pro peníze?
Peníze jsou krásné, ale jakmile děláte něco, co vás nebaví, tak k vám nepřijdou. Já svoji práci nedělám pro peníze, ale za ně :-)

7. Není lepší jezdit pracovat do zahraničí? 
Je i není. V zahraničí je potřeba počítat s vyššími náklady na život, které se pohybují v řádech několika desítek tisíc korun. Plus je samozřejmě potřeba zaplatit účty v ČR. A taky už to tam není co bývalo. Dívky jistých národností dost kazí ceny, což nechápu, protože tím ubližují i samy sobě. Já třeba nikdy nejela do zahraničí jen kvůli penězům. Daleko důležitější pro mě bylo, že vypadnu z Česka a budu mít možnost poznat něco nového.     

8. Kam všude jsi měla možnost se díky této práci podívat?
Byla jsem v Rakousku, Německu, Švýcarsku, Itálii a Velké Británii (privát), pak v Irsku, Finsku a Nizozemí (tour), a také v Německu, Norsku, Francii, opět ve Velké Británii, Švýcarsku a na Kypru (soukromé schůzky).    

9. Lituješ, že jsi s touto prací vůbec začala? 
Někdy ano. 

10. Jsi schopna s klientem dosáhnout orgasmu, nebo ho jen předstíráš?
Nikdy orgasmus nepředstírám. Dřív jsem ho předstírala, protože jsem byla novicka a holky to tak dělaly, tudíž jsem si naivně myslela, že se to má :D Ano, jsem schopna s klientem dosáhnout orgasmu. No a když se náhodou nezadaří, tak to klientovi normálně řeknu, když se zeptá. Je to lepší, než jim hrát scénu jako z laciného porna. Nikdy se mi nestalo, že by byl klient zklamaný, ba naopak! Vždy ocenil l moji upřímnost.

11. Kolik bylo tvému nejmladšímu klientovi?
Bylo mu 18 let a měla jsem ho, když jsem pracovala v klubu.

12. A naopak nejstaršímu?
Nejstaršímu bylo kolem 75 let. Nevím to přesně, jelikož jsem se ho neptala. Pravděpodobně mu bylo více. Na svůj věk vypadal velice dobře. 13. Nevadí ti živit se nelegálně? 
Prostituce sama o sobě není nelegální. Problém tkví v tom, že není zlegalizovaná, tudíž z ní není možno legálně odvádět daně. A tak je většina z nás neplatí. Ani zde v podstatě neporušujeme zákon, jelikož pro nás neexistuje v živnostenském zákoně místo, pod které bychom spadaly. S oblibou o sobě tvrdím, že jsem nezlegalizovaná podnikatelka. Jasně, jsou holky, které to různě obcházejí a daně platí, alespoň paušálně. Upřímně, je lepší je platit, než neplatit. Ale za neplacení nás nikdo nezavře, protože tohle je je jedna z děr v zákoně za kterou zkrátka nemůžeme my jakožto prostitutky, ale stát a systém jako takový.  

14. Když tedy neplatíš daně, platíš si alespoň zdravotní a sociální pojištění?
Sociální pojištění si neplatím, protože není povinné ho platit na rozdíl od pojištění zdravotního, které si platím. 

15. Čím by ses živila, kdybys nebyla prostitutkou?
Byl by ze mě asi bezdomovec. Ne asi, ale určitě.

16. Kolik si v průměru měsíčně vyděláš?
Na tuhle otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Záleží to především na mně. Jistě, jsou dny, kdy telefon moc nezvoní, nebo zvoní, ale jsem odmítána. Buď proto, že jsem drahá nebo proto, že neposkytuji klientem požadovaný servis. A to je v pořádku, já se tak rozhodla. Ovšem nikdy to tak není celý měsíc. Na to se to snažím svést jen já vždy na konci měsíce, abych si nemusela přiznat, že jsem byla líná. Snažím se tak vytěsnit ty dny, kdy jsem ještě v poledne pobíhala skoro v pyžamu a neosprchovaná, zatímco jsem musela odmítat klienty, protože na to, abych ze sebe udělala člověka potřebuji v takovém stavu minimálně hodinu, ale oni chtěli přijít hned. No a dobrovolné infarkty zatím nenabízím. Snažím se si teď finance více hlídat a mít o nich lepší přehled, třeba časem budu moci být konkrétnější v nějakém z článků.   

17. Kolik peněz si nejvíce od klienta dostala?
Bylo to něco málo přes 100 tisíc, ale 30 procent z toho šlo tehdy agentuře.

 18. Odmítla jsi někdy klienta nebo on tebe?
Ano, to k té práci patří. Jednou o odmítnutí napíšu článek.19. Je něco, co na této práci fakt nemáš ráda?
Tu nejistotu. To, že nevím, kolik daný měsíc vydělám. Takže si ani nemohu dělat moc velké finanční plány, když nevím, zda ty peníze budu mít.

20. Kdyby za tebou přišla mladá holka, že tohle chce taky dělat, odradila bys ji od toho? 
Ano. Ty peníze za to zkrátka nestojí. 

21. Budou i články v podobě rad ostatním, třeba méně zkušeným holkám?
Nebudou. Nechci se do tohoto tématu pouštět, protože by to někdo mohl brát jako "nabádání k prostituci" a to je trestný čin.

22. Proč si nenajdeš nějakého sponzora, který by ti platil to, co máš za měsíc s několika cizími muži? 
Takoví sponzoři chtějí ve valné většině sex bez ochrany, což je pro mě nepřijatelné. To, že by mi tvrdil, že má oči jen pro mě a že jsem jediná buchtička do které dává péct svůj páreček, bych mu nespolkla. Taky bych nesnesla pocit, být závislá na jednom jediném chlapovi, který mě kdykoliv může vyměnit za jinou. A já bych tak zůstala bez prostředků a musela bych začínat od nuly, protože v této branži se zapomíná rychlostí světla. Nehledě na to, že bych ani nemohla sedět na zadku a nic nedělat. Pokud vím, je 21. století a ne pravěk. Taky bych nemohla skákat, jak on by pískal, a to jen proto, že mi měsíčně platí velkou sumu peněz. Zkrátka žít v neustálém strachu, kdy mě odkopne jako kus hadru, protože si najde novější "model" není nic pro mě. Takže děkuji, nechci. Aneb jak řekla Belle: „Mám ráda kratší schůzky a fůru klientů, nechci být placená manželka." :-)

23. Jak dlouho chceš tuto práci dělat?
Tak dlouho, dokud bude třeba a dokud to půjde. Ráda bych napsala, že s ní s příchodem třicítky seknu, ale vím, že to tak nebude. Když už to dělám, tak z toho chci dostat maximum.

24. Jsi se svým životem spokojená?
Vždycky může být líp, ale taky hůř. Rozhodně si nestěžuji. Pracuji a mohu si čas uzpůsobit dle sebe, ačkoli to není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Zatím jsem spokojená a rozhodně bych neměnila.    

25. Čím by ses chtěla živit, až s touto prací skončíš?
Kdoví. Mám jen základní vzdělání. Už mě ani neláká si maturitu dodělat, protože když vidím, jak snadno ji lze získat tzn. Splňte 80 procent docházky a máte ji jistou, tak bych z ní neměla dobrý pocit. Nevylučuji, že zůstanu v oboru. Už ale ne jako prostitutka. 

26. Jak ráda trávíš volný čas?
Bez makeupu, s mastnýma vlasama a chlupatýma nohama, jako vážně. V pracovní dny musím být neustále nalíčená, oholená a dokonale upravená, takže když mám volno, ráda si dám od toho všeho taky volno. Loni v červnu jsem adoptovala kříženku čivavy, takže se hodně věnuji jí, jelikož na tom po psychické stránce byla opravdu špatně, a stále jsou nějaké mušky, na kterých je potřeba pracovat, ačkoli vím, že to nikdy nebude ideální. Jinak mě baví blog, Instagram, občas navštívím kamarádky a ráda poslouchám hudbu a sleduji seriály. Jakožto introvert dávám přednost aktivitám, kde nejsou zapotřebí další účastníci. 

27. Máš kamarády? 
V Brně mám pár kamarádek, v Praze nikoho kromě svých klientů neznám.

28. Není ti někdy smutno?
I tomu největšímu extrovertovi je občas smutno

29. Měla jsi někdy přítele?
Ano, několik měsíců.

30. Chceš se usadit a založit rodinu?
Aktuálně je pro mě tato představa nereálná, ale děti nechci, to vím jistě.


Máte-li na mě nějaké další otázky, ptejte se na instagramu či emailu, ráda vám odpovím :)